TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 228.192
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 13.029
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 232
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 35.167
Güncel

ESENLİK’ten Güvenlik Kuvvetlerine Anlamlı Jest

Özellikle Pandemi döneminde en çok yorulan çalışan ve büyük sıkıntılar çekmelerine rağmen halkın huzur ve güven ortanı sağlamak için gece gündüz demeden Çalışan Polis Teşkilatının mensuplarına Malatya Belediyesi Esenlik Şirketi..

ESENLİK’ten Güvenlik Kuvvetlerine Anlamlı Jest

Özellikle Pandemi döneminde en çok yorulan çalışan ve büyük sıkıntılar çekmelerine rağmen halkın huzur ve güven ortanı sağlamak için gece gündüz demeden Çalışan Polis Teşkilatının mensuplarına Malatya Belediyesi Esenlik Şirketi bugün güzel bir jest yaparak görev yapan Polis Memurlarına hediye takdim etti.
Esenlik Şirketi Genel Müdürü Ata Ünlü ve Dış Birimler koordinatörü Eyüp Mustafa Alkan bugün Noktalarda görev yapan Polis memurlarını ziyaret ederek hem görevlerinde başarılı dileklerini sunarken Esenlik Şirketine ait birde hediye paketi takdim ettiler.
Esenlik Şirketinde bu konu ile ilgili olarak yapılan açıklama şöyle:
Kamu düzenini korumak için gece gündüz demeden çalışan, ev ve iş yerlerimizde güvende olmamızı sağlayan polislerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz,
Bu zor günlerde Esenlik olarak bizlerde bir nebze olsun yanlarında olmak istedik,
Bu kapsamda İftar öncesi Genel Müdürümüz Ata ÜNLÜ ve Dış Birimler Koordinatörümüz Eyüp Mustafa ALKAN, Polis noktalarını ziyaret edip,Polis memurlarına Hayırlı Ramazanlar dileklerini ve hediyelerini takdim ettiler

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL