TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 109.639
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 8.424
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 66
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 6.511
Ekonomi

Esenlik, Malatya İçin Çalışmaya Devam Ediyor

Pandemi döneminde ulusal market zincirlerinin %100 hatta daha üzeri kar açıkladığı bir dönemde Esenlik, temel gıda maddelerine Malatyalıların en uygun fiyatlarla ulaşabilmesi adına çalışmaya devam ediyor. Küresel ısınma, artan kuraklık..

Esenlik, Malatya İçin Çalışmaya Devam Ediyor

Pandemi döneminde ulusal market zincirlerinin %100 hatta daha üzeri kar açıkladığı bir dönemde Esenlik, temel gıda maddelerine Malatyalıların en uygun fiyatlarla ulaşabilmesi adına çalışmaya devam ediyor.

Küresel ısınma, artan kuraklık ve üzerine salgın da eklenince sağlıklı temel gıda maddelerine uygun fiyatlarla ulaşabilmek toplumun öncelikli meselesi haline geldi. Her sokakta artık birden fazla rastladığımız ulusal market zincirleri salgın dönemini de iyicene fırsata çevirerek hem cirolarını hem de karlılıklarını katbekat artırdılar. Ülke genelinde en fazla şubesi bulunan bir market zinciri kar oranını %100 olarak açıkladı. Böylesi bir zaman diliminde Esenlik, başta temel gıda maddeleri olmak üzere geniş ürün yelpazesinde onlarca çeşit kalemde vatandaşlara uygun fiyatlarla satış yapmayı sürdürdü. Temel gıda maddelerinde daima raflarını dolu tutan; un,şeker, yağ gibi besin maddelerinde ise sürekli indirimlerle şehrimizde fiyat istikrarının abidesi olan Esenlik, varlığıyla Malatyalıların bütçesini korumaya devam ediyor.

Malatya için her geçen gün daha da kıymetli bir kuruma dönüşen Esenlik, e-satış altyapısına verdiği önemle de taktir topluyor. Malatya’da ulusal marketlerle birlikte e-ticaret sistemini en verimli şekilde uygulayan tek yerel market olan Esenlik’ten vatandaşların memnuniyet oranı ise bir hayli yüksek.

Flaş Haber’e konuşan Esenlik Genel Müdürü Ata Ünlü ise,”Esenlik olarak bir taraftan vatandaşlarımızın en uygun fiyatlarla temel gıda maddelerine ulaşmalarını sağlarken diğer taraftan yerel üreticilerimizin yani çiftçilerimizin ürünleri de raflarımıza taşıyarak hem üreticilerimizi hem de tüketicilerimizi desteklemeye devam ediyor. Esenlik olarak önce vatandaşımız diyor, karlılıktan ziyade şu sıkıntılı dönemde insanların aşlarını kaynatabilmeleri için üzerimize ne düşüyorsa yapmaya devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın, marketlerimize olan ilgisi ve teveccühü de ayrıca bizleri mutlu ediyor. Malatya olarak bu zorlu süreci el birliği ile aşmaya devam edeceğiz” dedi.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL