Malatya

Emniyet Müdürlüğü 100 adet Fidan Dikti

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü tarafından 100 adet fidan dikimi gerçekleştirildi. Konu ile ilgili olarak Malatya İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, “Teşkilatımızın yürüttüğü güvenlik hizmetleri, toplumun hayatını huzur içinde sürdürebilmesi..

Emniyet Müdürlüğü 100 adet Fidan Dikti

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü tarafından 100 adet fidan dikimi gerçekleştirildi.

Konu ile ilgili olarak Malatya İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, “Teşkilatımızın yürüttüğü güvenlik hizmetleri, toplumun hayatını huzur içinde sürdürebilmesi açısından en önde gelen kamu hizmetlerinden biridir. Bunun yanında Malatya İl Emniyet Müdürlüğü olarak Sosyal ve Kültürel Projelere önem vermekte, halkımıza en iyi güvenlik hizmetini sunarken bir yandan da belirlenen projeler bir bir hayata geçirilmektedir

Merkez ve İlçe Teşkilatlarımızca hazırlanan projeli çalışmalar kapsamında Akçadağ İlçe Emniyet Müdürlüğümüzce “İhtiyaç sahibi Ailelere Yardım Projesi ve Gelecek Nesillere Temiz ve Sağlıklı Bir Dünya Bırakma Adına Fidan Dikim Projeleri” ile ilgili gerekli çalışmalar yapılarak projeler hayata geçirilmiştir.

Bu kapsamda ihtiyaç sahibi ailelere İlçe Emniyet Müdürlüğümüz Personellerinin kendi aralarında topladıkları paralarla ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımı yapılmıştır.

Ayrıca günümüz dünyasının en büyük proplemlerinden biri olan çevre kirliliğinin bir nebze önüne geçebilmek ve gelecek nesillere temiz ve sağlıklı bir dünya bırakmak amacıyla 100 adet fidan dikimi gerçekleştirilmiştir” denildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL