Ekonomi

Emeklilere 15 Bin TL Para Veriliyor! İşte Başvuru ve Detayları…

Özellikle de pandemi döneminde evde sürekli olarak karantina altında kalan, hastalık kapma endişesi ile işini bırakan, ek gelirinden olan milyonlarca emekli büyük bir geçim derdine düşmüştü. Biriken kira ve kredi kartı borçları gibi ödemeleri olan, acil nakit paraya ihtiyacı duyan emeklilere yönelik olarak yeni bir müjde geldi.

Emeklilere 15 Bin TL Para Veriliyor! İşte Başvuru ve Detayları…

Emekli vatandaşlarımızın yaşamış oldukları maddi sorunları aşmaları ve yaşadıkları sıkıntılardan kurtulmaları için 15 bin TL para desteği müjdesi geldi. Normal koşullar altında bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları çok daha yüksekken 15000 TL emekli ihtiyaç kredisi paketi ile çok daha düşük faiz oranları ile kredi çekme imkanı sunuldu.

EMEKLİLERE ÖZEL 15000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI İÇİN BAŞVURU NASIL YAPILACAK?

Korona virüs salgını nedeniyle hem masrafları artan hem de gelirleri azalan emeklilere yeni müjdeli haber geldi. Emeklilerin yaşadıkları finansal krizi çözmek için bankalar emeklilere özel kredi desteği sağlamaya başladı. Açıklanan pakete göre Finansbank emekliler başta olmak üzere ev hanımlarına, çalışanlara hatta çalışmayanlara dahi bu kredi paketinden yararlanma imkanı sunacak. QNB Finansbank SMS kredi başvurusu yapmak isteyenlerin cep telefonlarının kısa mesaj bölümünden kimlik numaralarını yazıp oluşturduklar bu mesajı 5030 numarasına kısa mesaj ile gönderecekler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15000 TL KREDİ KAMPANYASI İLE SUNULAN AVANTAJLAR NELEDİR?

Diğer tüm ihtiyaç kredisi paketlerinde kredi vadesi 36 ay ile sınırlandırılırken bu kredi paketinde emeklilere özel 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı sunulmaktadır. Buna ek olarak normal koşullar altında çok daha yüksek faiz oranı sunan Finansbank 15 bin TL emekli kredisi paketinde çok daha düşük faiz oranları ile emeklilere finansal destek sağlamaktadır.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu ülkenin dört bir yanında açık olan QNB Finansbank şubelerinin yanı sıra internet sitesi üzerinden de çekilmek istenen kredi tutarı ve vadesi ile kredi kampanyası seçimi yapılarak başvuru anında işleme alınmaktadır.

15000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ ÇEKMEK İÇİN GEREKLİ BAŞVURU EVRAKLARI / ŞARTLARI NELERDİR?

Sigortalı bir işte çalışmak,

Aylık düzenli gelir belgesine sahip olmak,

Kredi notu ortalaması için aranılan kritik seviyeler içerisinde yer almak,

Emekli maaşının başka bankalardan alınması halinde emekli maaşını Halkbank şubesine taşıyacağına dair sözleşme imzalamaması.

Nenasil.com

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL