Özel Haber

Eğitim Araştırma Hastanesinde Tadilat Çalışmaları Sürüyor

6 Şubat Kahramanmaraş depremlerinin ardından hafif hasarlı olan Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tadilat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. 6 Şubat depremlerinin ardından hafif hasar raporu alan, sağlık hizmetlerine Kadın..

Eğitim Araştırma Hastanesinde Tadilat Çalışmaları Sürüyor

6 Şubat Kahramanmaraş depremlerinin ardından hafif hasarlı olan Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tadilat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
6 Şubat depremlerinin ardından hafif hasar raporu alan, sağlık hizmetlerine Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinin binasında devam eden ve depremin ilk anından itibaren aksamadan çalışmasına devam eden Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tadilat ve yenilenme çalışmaları devam ediyor. Flaş Haber olarak edindiğimiz bilgilere göre hastane binasında tadilat çalışmaları ile birlikte yenilenme ihtiyacı duyulan başta mobilyalar olmak üzere hastane giriş kısmında da değişiklik çalışmaları sürüyor. Çalışmaların kısa sürede tamamlanması ve temmuz ayından itibaren normale dönülmesi bekleniyor. Hastane Başhekim Dr. M.Selçuk Sinanoğlu çalışmaları yakinen takip ederken depremin ilk anından bugüne kadar sağlık hizmetlerinde en ufak aksaklığa mahal vermeden görevimizi yaptık ana hizmet binamızın tadilat işlerinin tamamlanması ile birlikte çok daha iyi şartlarda vatandaşlarımıza sağlık hizmeti sunmaya devam edeceğiz dedi.

MALATYA FLAŞ HABER- ÖZEL

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL