TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 124.015
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 9.561
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 72
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.297
Özel Haber

Dürüstlüğün Sembol İsmi: ALİ EVREN 

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifleri Başkanı, Bölge Birliği Başkan Vekili ve TESKOMB Denetim Kurulu Başkanı Ali Evren, şehrimizde dürüstlüğün sembol ismi olarak tanınıyor. Dile kolay 20 yıldır Ali Evren,..

Dürüstlüğün Sembol İsmi: ALİ EVREN 

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifleri Başkanı, Bölge Birliği Başkan Vekili ve TESKOMB Denetim Kurulu Başkanı Ali Evren, şehrimizde dürüstlüğün sembol ismi olarak tanınıyor.

Dile kolay 20 yıldır Ali Evren, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifleri Başkanlığı görevini sürdürüyor. Paranın olduğu bir yerde, bu kadar uzun süre görev yapıp da adınızın en ufak bir şaibeye karışmaması taktir edilecek bir durum ki zaten Ali Başkan’ın herkes tarafından kabul gören dürüstlüğü sayesinde 20 yıldır o makamda oturabiliyor.

20-02-2001 yılında Esnaf ve Sanatkarlar Odasının efsane başkanı, her kesimin gönlünde taht kuran Merhum eski başkan Mehmet Acet’in 16 yıl Başkan yardımcılığı görevinde bulunan,(Allah Rahmet eylesin.Mekanı Cennet olsun ) ve Eski Başkan Merhum Mehmet Acet’den boşalan Başkanlık koltuğuna önce yönetim daha sonra yapılan seçimlerle 20 yıldır başkanlık görevini sürdüren, Başkan Ali Evren, Merhum Başkan Mehmet Acet’den almış olduğu emaneti şimdiye kadar en güzel şekilde layıkıyla sürdürüyor.

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şevket Keskin ile birlikle el ele, Malatya esnafının her türlü derdine, sıkıntısına çare arayan, esnafların en uygun şartlarda kredi kullanması için çaba harcayan her şeyden önemlisi kredi dağıtımında adil davranan Başkan Ali Evren, Malatya’nın da saygın isimlerinin başında geliyor.

Salgın dolayısıyla esnafların sıkıntılı günlerden geçtiği şu dönemde, bu süreci daha kolay atlatabilmeleri için de özveriyle çalışan, sakin ve oldukça herkese karşı sevgi ile yürüttüğü  Başkanlık görevinde , Ali Evren, esnafların umudu olmaya devam ediyor.

REMZİ HAYTA-ÖZEL

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL