Özel Haber

Dr.Ömer Urhal Samsun’dan Çiçeklerle Uğurlandı

Samsun İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal Cumhurbaşkanı imzası ile yayınlanan kararnameyle Emniyet Genel Müdür Yardımcılığına atandı. Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Dr.Ömer Urhal görev yaptığı Samsun’dan başarılı çalışmaları ile ardından güzel bir iz bırakırken vedalaşma töreninde Samsun ilinde başarılı çalışmalardan dolayı çiçeklerle uğurlandı.

Dr.Ömer Urhal Samsun’dan Çiçeklerle Uğurlandı

Malatya’da 5.5 Yıl İl Emniyet Müdürü olarak görev yapan ve Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından Malatya’nın Fahri Hemşerisi beratı verilen, Samsun İl Emniyet Müdürlüğüne atanan burada 3 yıl görev yapan 6 Şubat Deprem sabahı Geçici görevlendirme ile Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü’nü vekâleten yürüten ikinci Elbistan depremine Kahramanmaraş’ta yakalanan, buradaki süreci başarılı bir şekilde yöneten Dr.Ömer Urhal geçtiğimiz günlerde yayınlanan Cumhurbaşkanı kararnamesi ile Emniyet Genel Müdür Yardımcılığı’na atanması sevenleri tarafından mutlulukla karşılandı.

Samsun ilinde ilk vedalaşma töreni İl Emniyet Müdürlüğü binasında gerçekleşti. 4 Yıl boyunca görev yaptığı personeli ile vedalaşan Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Ömer Urhal daha sonra Samsun ilinde görev yaptığı dönemde STK’ları Muhtarlarla ve Samsun’da seven dostları ile vedalaştı.

Veda töreninde Samsun ilinin çalışkan ve başarılı Muhtarları arasında yer alan Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Yönetim kurulu üyesi ve Atatepe Mahallesi Muhtarı Hava Rendeci ile eşi Ahenk Kozmetik Bölge Müdürü Rafet Rendeci Samsun ilinden ayrılan ve Samsun’da görev yaptığı dönemde başarılı çalışmalara imza atan Emniyet Genel Müdürlüğü görevine atanan Dr.Ömer Urhal’a çiçek ve çeşitli hediyeler takdim ettiler.

Emniyet Genel Müdürlüğü görevine atanan  Dr.Ömer Urhal ve Muhterem eşi Eğitimci Kadriye Urhal, Samsun’dan mutlu ayrıldıklarını ifade ederek “Samsun ilini unutmamız mümkün değil, burada görev yaptığım süre içerisinde güzel dostluklar edindik güzel anılarımız oldu. Bizlere gösterilen bu sevgi ve desteklerden dolayı tüm Samsun Halkına ve Emniyet Teşkilatımızın tüm mensuplarına teşekkür ediyoruz“ dediler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL