Spor

Doğuş Spor Kulübü Bu Senede Birinciliği Kaptırmadı

29 Eylül Tarihinde Malatya Merkez Spor salonunda Yapilan Gençler Türkiye Şampiyonası Malatya Il seçmelerinde Doğuş Spor Genç Erkekleri 3 Birincilik 3 ikincilik 5 Üçüncülük kazanarak bu yıl birinciliği kaptırmadı. Doğuş..

Doğuş Spor Kulübü Bu Senede Birinciliği Kaptırmadı

29 Eylül Tarihinde Malatya Merkez Spor salonunda Yapilan Gençler Türkiye Şampiyonası Malatya Il seçmelerinde Doğuş Spor Genç Erkekleri 3 Birincilik 3 ikincilik 5 Üçüncülük kazanarak bu yıl birinciliği kaptırmadı.

Doğuş Spor Kulübü’nden yapılan yazılı açıklamada “Pandemi Yasaklarından sonra Başlayan müsabakalarda Ümitler Yıldızlar Minikler kategorisinde Erkek takimimiz Birinci olmuştu Bu gün yapilan Genç Erkekler seçmelerinde Takım halinde birinci olmuştur.Emeği geçen Basda Nedim Türk Hocamız Özgün Çağdaş Eray Hocamıza bu aslan yürekli gençlerimizin hazırlanmasında büyük emek vermiştir.En iyi olma yolunda bir başarı daha kazanmış olmanın mutluluğu içindeyiz. Seçmelerde dereceye giren sporcularımız 8_15 Ekim tarihlerinde Ankarada yapilacak olan Türkiye Tekvando Şampiyonasında İlimizi ve kulübümüzü Temsil Edecekler Sporcularımıza başarılar diliyoruz.” denildi.

45 Kg Aliihsan Erdem (Birinci)

63 kg.Yusuf Özkul(Birinci)

68 kg.YahyaDemir(Birinci)

51 Kg.Ahmet Utkan Polat(ikinci)

59.Kg Mehmet Emirhan Hayta (ikinci)

+78Kg Ali Hamza Koç(ikinci)

55Kg Sefa Tamberk (üçüncü)

59Kg Ahmet Melih Öndüç (üçüncü)

68 Kg Munzur Sürmeli (üçüncü) 68Kg.İsmail Esat Doğan (üçüncü)

51Kg Kerem Aykol (üçüncü)

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL