Malatya

“Doğru ve Planlı Yatırımlarımızda Muhtarlarımızın Desteği Büyüktür”

YEŞİLYURT BELEDİYE BAŞKANI MEHMET ÇINAR’DAN 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ KUTLAMA MESAJI; Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Yerel yönetimdeki en önemli paydaşlarımız olarak gördüğümüz ve daha güzel bir geleceğe yürüdüğümüz muhtarlarımızın..

“Doğru ve Planlı Yatırımlarımızda Muhtarlarımızın Desteği Büyüktür”

YEŞİLYURT BELEDİYE BAŞKANI MEHMET ÇINAR’DAN 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ KUTLAMA MESAJI;

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Yerel yönetimdeki en önemli paydaşlarımız olarak gördüğümüz ve daha güzel bir geleceğe yürüdüğümüz muhtarlarımızın belediye hizmetlerimizin sahada doğru, yerinde ve etkili olmasında büyük emeklerini yadsıyamayız. Muhtarlarımızın deneyimlerinden sürekli istifade ederek Yeşilyurt’umuzu geleceğe hazırlıyoruz.” dedi.

19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımlayan Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, muhtarlık teşkilatının yerel yönetim ile vatandaşlar arasında önemli bir köprü olduğunu ifade ederken, “  Mahalle sakinlerinin devlet kurumlarıyla olan ilişkilerinde de etkin bir rol alan muhtarlarımız, fedakârlık, sevgi ve emek gerektiren bir görev yürütmektedirler. Yol arkadaşlarımız olarak gördüğümüz muhtarlarımızın bu görevlerini özveri ve meşakkatle yerine getirmeleri her türlü takdirin üzerindedir.

Özellikle belediyelerin vatandaşlara hizmeti ulaştırmasında muhtarların önemi büyüktür.

Yeşilyurt Belediyesi olarak muhtarlarımızın taşıdığı bu sorumluluk ve önemin bilinciyle hareket ediyoruz. Milletimizin tercihine, teveccühüne, itimadına mazhar olarak görevlerini büyük bir azim ve kararlılıkla yürüten muhtarlarımız bizim başımızın tacıdır. İstişare kültürünü gelenek haline getirdiğimiz ilçemizde, muhtarlarımız ile birlikte şehrimizin kalkınması ve gelişmesi için elbirliği ve gönül birliğimizi sürdüreceğiz.

Demokrasimizin temel taşı, milletimizin güzide temsilcisi ve hizmetkârı muhtarlarımıza emeklerinden ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Bu duygu ve düşüncelerle tüm mahalle muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü en kalbi duygularımla kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL