TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 261.198
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 22.161
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 60
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.463
Özel Haber

Doğanşehirli Öğrenciler Vahap Amcalarını Unutmadılar 

Turgut Özal Üniversitesi Doğanşehir Meslek Yüksek Okulu Öğrencileri, mezuniyet törenlerinde geçen yıl ani kalp rahatsızlığı sonucu hayatını kaybeden Doğanşehir Eski Belediye Başkanı ve İş İnsanı Vahap Küçük’ü unutmadılar.  Doğanşehir’de eğitim..

Doğanşehirli Öğrenciler Vahap Amcalarını Unutmadılar 

Turgut Özal Üniversitesi Doğanşehir Meslek Yüksek Okulu Öğrencileri, mezuniyet törenlerinde geçen yıl ani kalp rahatsızlığı sonucu hayatını kaybeden Doğanşehir Eski Belediye Başkanı ve İş İnsanı Vahap Küçük’ü unutmadılar. 

Doğanşehir’de eğitim gören tüm öğrencilere burs imkanı sağlayan, her türlü sorunlarıyla yakinen ilgilen adeta öğrencilere bir baba şefkatiyle yaklaşan Merhum İş İnsanı Vahap Küçük’ü, Turgut Özal Üniversitesi Doğanşehir Meslek Yüksek Okulu mezuniyet töreninde unutmayan öğrenciler,” Eğitim için tüm imkanlarını seferber eden, bizlere bir baba edasıyla yaklaşan, maddi manevi desteklerini esirgemeyen Vahap Amcamızı bu mutlu günümüzde bir kez daha Rahmetle anıyor, dualarımızı gönderiyoruz. Bizim mezun olduğumuzu görseydi bizden çok Vahap Amcamız sevinirdi. Allah Rahmet eylesin.mekanı cennet olsun Nur içinde yatsın” şeklinde konuştular…. REMZİ HAYTA -MALATYA FLAŞ HABER-ÖZEL

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL