Asayiş

Doğanşehir’de Bir vatandaşı  Dolandırıcıların Tuzağında Son Anda Polis önledi

Malatya İl Emniyet Müdürlüğüne Doğanşehir İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı birimlerce asayiş ve güvenliğin temini yönünde yapılan çalışmalar kapsamında; kendisini telefonda polis ve savcı olarak tanıtan şahıslara vermek üzere bankadan para..

Doğanşehir’de Bir vatandaşı  Dolandırıcıların Tuzağında Son Anda Polis önledi

Malatya İl Emniyet Müdürlüğüne Doğanşehir İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı birimlerce asayiş ve güvenliğin temini yönünde yapılan çalışmalar kapsamında; kendisini telefonda polis ve savcı olarak tanıtan şahıslara vermek üzere bankadan para çeken bir vatandaşın dolandırılması son anda önlendi.

Müşteki S. T’nin telefonunun uzun süre meşgul çalması üzerine il merkezinde bulunan yakınlarının Doğanşehir Emniyetine durumu bildirmesi üzerine ilçede teyakkuza geçen ekipler şahsa bir banka şubesinden 16.700 TL çektiği esnada ulaştı. Mağduriyeti önlenen müşteki emniyet birimlerine teşekkür etti.

Ayrıca İlçe’de uyuşturucu madde satışı ve kullanımının önlenmesine yönelik yapılan çalışmalar neticesinde 1 kilo 989 gr esrar maddesi, 7,53 gr metamfetamin maddesi, bir adet hassas tartı ve 3 adet ruhsatsız av tüfeği ele geçirildi. Konu ile ilgili gözaltına alınan bir şahıs sevk edildiği adli mercilerce tutuklandı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL