Özel Haber

Doğanşehir Genç Kaymakamıyla Yaralarını Sarıyor

6 Şubat depremlerinde en fazla etkilenen ilçemiz olan sonrasında yaşanılan sel felaketiyle acıların katlandığı Doğanşehir’de yaralar sarılmaya devam ediyor. 6 Şubat Kahramanmaraş depremleri sonrasında  çok büyük yıkım yaşayan Doğanşehir, üzerine..

Doğanşehir Genç Kaymakamıyla Yaralarını Sarıyor

6 Şubat depremlerinde en fazla etkilenen ilçemiz olan sonrasında yaşanılan sel felaketiyle acıların katlandığı Doğanşehir’de yaralar sarılmaya devam ediyor.

6 Şubat Kahramanmaraş depremleri sonrasında  çok büyük yıkım yaşayan Doğanşehir, üzerine bir de sel felaketine maruz kalmıştı. Onlarca insanın afetler sonrasında hayatını kaybettiği, yüzlerce insanın dondurucu soğuklarda evsiz barksız dışarıda kaldığı Doğanşehir, Genç Kaymakamı Mehmet Kılıç önderliğinde yeniden ayağa kalkmaya çalışıyor. Deprem afetinin ilk dakikasından itibaren sahaya inen, mahalle mahalle sokak sokak gezerek insanların yardımına koşan Kaymakam Mehmet Kılıç, enkazların altından son vatandaş çıkartılana kadar, dışarı da aç açıkta hiç kimse kalmayana kadar durmadan, uyumadan çalıştı. Bugün halen 7/24 mesai yaparcasına halkın daima yanında yer alan İlçenin henüz 30 yaşındaki Kaymakamı Mehmet Kılıç devletin şefkatli ellerini daima vatandaşına hissettirmeyi başardı. Vatandaşların kendi ailesinin bir parçası olarak gördükleri Kaymakamlarına ise sevgi ve saygıları ise görülmeye değer. Doğanşehir bugün Kaymakamı ile birlikte yaralarını sarmaya, acılarını hafifletmeye, zorlukların üstesinden gelmeye kısacası yaşama tutunmaya çalışıyor. Bu süreçte Kaymakam Kılıç, halkın en büyük umudu, moral kaynağı ve destekçisi konumunda.

MALATYA FLAŞ HABER ÖZEL- REMZİ HAYTA

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL