Malatya

Doğanşehir bize Vahap Baba’nın Emaneti

Doğanşehir ilçesini ziyaret eden Büyükşehir belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Doğanşehir ilçesinin yakın zamanda kaybettiğimiz gerek Malatya gerekse Türkiye’de herkesi büyük üzüntü sokan değerli Başkan Merhum Vahap Küçük’ü rahmet ile anarak..

Doğanşehir bize Vahap Baba’nın Emaneti

Doğanşehir ilçesini ziyaret eden Büyükşehir belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Doğanşehir ilçesinin yakın zamanda kaybettiğimiz gerek Malatya gerekse Türkiye’de herkesi büyük üzüntü sokan değerli Başkan Merhum Vahap Küçük’ü rahmet ile anarak “Doğanşehir ilçesi  Merhum Vahap Babanın bize emanetidir” biz burada birlik ve beraberlik içinde çalışarak Doğanşehir’e güzel hizmetler gerçekleştireceğiz ” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, beraberinde Ak Parti il başkanı Ihsan Koca ile birlikte Doğanşehir Ak Parti ilçe başkanı Murat Kavuncuoğlu ve yönetimi ziyaret etti. Başkan Gürkan Sosyal Medya hesabında yaptığı ziyaretle ilgili açıklamasında şöyle dedi.

“Merhum Vahap Baba’nın bize emaneti Doğanşehir İlçemizdeyiz.

İl Başkanımız İhsan Koca ile
Ak Parti Doğanşehir İlçe Başkanlığını ziyaret edip, Birlik ve beraberlik içinde güzel çalışmalar yapılacağına dair İlçe Başkanımız Murat Kavuncuoğlu ve yönetimi ile hasbihal ettik”

Başkan Gürkan ikinci Paylaşımında Merhum Vahap Küçük’ün adının verildiği  meydanda yapılan çalışmaları incelerken Başkan Gürkan Şöyle bir paylaşım yaptı:

İl Başkanımız İhsan Koca ile birlikte kısa bir sürede düzenlemelerini tamamladığımız, Merhum Vahap Küçük Ağabeyimizin adını verdiğimiz Meydanda incelemelerde bulunduk.

Bu vesile ile Vahap Baba’yı bir kez daha Rahmet ve özlemle anıyorum.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL