Sağlık

DİVAN Hastanesi Kadrosunu Güçlendiriyor

Malatya’da kaliteli sağlık hizmete veren Divan Hastanesi 6 Şubat’da yaşanan Asrın depreminden sonra kaybettiği kadrosunu yeniden güçlendirmeye başladı ve hastaların büyük ilgi gösterdiği hastanede  Dahiliye Doktoru Oğuz  Ulu’da  bugün den..

DİVAN Hastanesi Kadrosunu Güçlendiriyor

Malatya’da kaliteli sağlık hizmete veren Divan Hastanesi 6 Şubat’da yaşanan Asrın depreminden sonra kaybettiği kadrosunu yeniden güçlendirmeye başladı ve hastaların büyük ilgi gösterdiği hastanede  Dahiliye Doktoru Oğuz  Ulu’da  bugün den itibaren hasta kabul etmeye başladığı belirtildi.

Divan Hastanesinin başarılı Müdürü İrfan Polat her geçen gün kadromuzu güçlendirmeye ve konumunda uzman hocalarımızı hastanemize kazandırmaya devam ediyoruz. Biliyorsunuz ki 6 Şubat depreminden sonra bir çok hocamız il dışına gitmek zorunda kaldılar. Bizde Divan Hastanesi olarak hocalarımızı tekrar Malatya’ya getirmek ve kaliteli sağlık hizmeti vermek için çalışıyoruz.  Kardiyoloji Uzmanı Doktor Ali Kılınç hocamız   zaten görev başında bunun yanısa sıra Dahiliye branşı  ile ilgili mesleğinde tecrübeli hocamız  Oğuz Ulu hocamızda bugünden itibaren hasta kabullerine başladılar.Ben hocalarımıza görevlerinden başarılar diliyorum “ dedi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL