Malatya

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Gürkan Ve Çalık’ı Kabul Etti

GÜRKAN: ŞEHRİMİZDEKİ YATIRIM VE PORJELERLE İLGİLİ SON DURUMU ARZ ETTİK Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, 25 Ekim’de Malatya’ya gelerek bir dizi açılış ve ziyaretlerde bulunup, AK Parti İl Kongresine..

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Gürkan Ve Çalık’ı Kabul Etti

GÜRKAN: ŞEHRİMİZDEKİ YATIRIM VE PORJELERLE İLGİLİ SON DURUMU ARZ ETTİK

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, 25 Ekim’de Malatya’ya gelerek bir dizi açılış ve ziyaretlerde bulunup, AK Parti İl Kongresine katılacak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret etti.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 25 Ekim’de Malatya’ya gerçekleştireceği ziyaret öncesi Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde bir dizi temaslarda bulunan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık ile birlikte Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile bir görüşme gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın TBMM’deki AK Parti Grubu’na yönelik konuşmaları sonrası gerçekleşen ziyarette, Cumhurbaşkanımızın Malatya’ya geleceği ziyaret programı, şehrimize yönelik yatırım ve projelerin son durumu görüşüldü. Cumhurbaşkanımızın meclisteki yoğun gündem ve mesaileri içerisinde kendilerine zaman ayırmasından dolayı teşekkürlerini ileten Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “Ülkemizin yoğun gündemi içerisinde bizleri kabul eden Sayın Cumhurbaşkanımıza hemşerilerim adına teşekkür ediyorum. Kendilerinin Malatya’ya özel bir muhabbet ve sevgileri olduğunu biliyoruz. Malatya ziyaretleri öncesi MKYK üyemiz ve Malatya Milletvekilimiz Öznur Hanım ile birlikte şehrimizle ilgili yatırım ve projelerimizin son durumunu arz ettik” ifadelerini kullandı. Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan daha sonra Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli’yi ziyaret etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL