TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 138.018
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 11.520
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 65
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 7.191
Özel Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başkan Gürkan’ı Onure Etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında belediye hizmetlerinde Malatya’yı örnek göstermesi Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve ekip arkadaşlarını hem gururlandırdı hem de büyük mutluluk yaşattı. Selahattin Başkan göreve..

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başkan Gürkan’ı Onure Etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında belediye hizmetlerinde Malatya’yı örnek göstermesi Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve ekip arkadaşlarını hem gururlandırdı hem de büyük mutluluk yaşattı.

Selahattin Başkan göreve geldiği günden beri kentin en köklü sorunlarına el atması, günü kurtaracak değil geleceği inşa edecek hizmetlere yönelmesi, rantları bıçak gibi kesip atması neticesinde paralı köşelerde sıkça eleştiriliyordu. Eleştiriler ise hizmetten ziyade kişilik kavramı üzerinden yapılıyordu.

Flaş Haber olarak daha önce defalarca bu paralı kalemlerin maskelerini düşürdüğümüz için bizlere de saldırdılar ancak oralı olmadık. Netice de 19 yıldır ülkeyi tek  başına idare eden, evveliyatında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapmış yani belediyeciliğin de ne olduğunu gayet iyi bilen Sayın Cumhurbaşkanımız, Meclis çatısı altında Malatya Büyükşehir Belediyesinin hizmetlerinden övgüyle bahsetti.

Bu durum elbette haksız ve yanlı yazılar yazanların morallerini alt üst etti eminim sinirlerinden uyku uyuyamıyorlardır. Diğer taraftan belirli merkezlerden pompalanan ve doğruluk payı sıfır olan yalan yanlış iftiralara kulaklarını tıkayarak doğru bildiği yoldan şaşmadan ilerleyen; şahsi çıkarlarından ziyade Malatya’nın menfaatlerini düşünen Selahattin Başkan’ın ise en üst perdeden taktir alması hem kendisini fazlasıyla onure etti hem de ciddi manada moral buldu. Bu durumun ilerleyen süreçte Malatya’ya çok daha ciddi kazanımlarının olacağını düşünüyorum.

Neticede Cumhurbaşkanın bu açıklaması ile Gürkan kazandı, Malatya kazandı, rantçı tayfa kaybetti…

MALATYA FLAŞ HABER-ÖZEL

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL