TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 221.052
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.294
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 51
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.093
Özel Haber

CHP’den MASKİ’ye Teşekkür

Malatya Su ve Kanalizasyon Dairesinin (MASKİ) Genel Kurul Toplantısında, Cumhuriyet Halk Partisinin (CHP) temsilcisi Günnur Tabel söz alarak , yapılan hizmetlerden dolayı emeği geçenlere teşekkür etti. Geçtiğimiz aylarda Türkiye’nin gündemini..

CHP’den MASKİ’ye Teşekkür

Malatya Su ve Kanalizasyon Dairesinin (MASKİ) Genel Kurul Toplantısında, Cumhuriyet Halk Partisinin (CHP) temsilcisi Günnur Tabel söz alarak , yapılan hizmetlerden dolayı emeği geçenlere teşekkür etti.

Geçtiğimiz aylarda Türkiye’nin gündemini uzunca süre meşgul eden belediyeler aracılığıyla yapılan Almanya’ya insan kaçakçılığı olayını Yeşilyurt Belediye Meclisi toplantısında sorduğu sorularla gündeme gelmesini sağlayan ve adeta büyük bir skandalı gün yüzüne çıkartan CHP Belediye Meclis Üyesi Günnur Tabel, bu defa da  MASKİ’nin Genel Kurul toplantısında partisi adına söz alarak, “MASKİ’nin tarafsız şekilde gerçekleştirmiş olduğu hizmetlerden dolayı Başta Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve MASKi Genel Müdürü Yaşar Karataş olmak üzere hizmetlerde emeği geçen herkese teşekkür etmesi”  dikkatlerden kaçmadı.

Yerel yönetimlerin hizmetlerini çok iyi takip eden, olumlu hizmetleri taktir eden öte yandan kanunsuz ve haksız uygulamaların gün yüzüne çıkmasını sağlayan bu yönüyle de sadece muhalefetin değil halkın da Meclis toplantılarında sözcüsü konumunda gelen Günnur Tabel’in, Meclis çalışmaları taktir topluyor…MALATYA FLAŞ HABER-ÖZEL

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL