28 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 127.651
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 2.209
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 76
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.511
ŞAMPİYONLAR LİGİ
Medipol Başakşehir
BAŞLAMADI 20:55
Paris St Germain
FC Krasnodar
BAŞLAMADI 20:55
Chelsea
Sevilla
BAŞLAMADI 23:00
Rennes
Borussia Dortmund
BAŞLAMADI 23:00
Zenit
Club Brugge
BAŞLAMADI 23:00
Lazio
Ferencvaros
BAŞLAMADI 23:00
Dinamo Kiev
Juventus
BAŞLAMADI 23:00
Barcelona
Manchester United
BAŞLAMADI 23:00
RB Leipzig
İNGİLTERE ŞAMPİYONLUK LİGİ
Preston North End
BAŞLAMADI 22:00
Millwall
Rotherham United
BAŞLAMADI 22:45
Sheffield Wednesday
AFC Bournemouth
BAŞLAMADI 22:45
Bristol City
Birmingham City
BAŞLAMADI 22:45
Huddersfield Town
Derby County
BAŞLAMADI 22:45
Cardiff City
Luton Town
BAŞLAMADI 22:45
Nottingham Forest
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
Osnabrück
BAŞLAMADI 20:30
Darmstadt 98
ALMANYA REGİONALLİGA
Berliner AK 07
43' 0 - 0
Altglienicke
Freiburg II
10' 0 - 0
Bahlinger SC
1. FC Lokomotive Leipzig
BAŞLAMADI 21:00
ZFC Meuselwitz
Germania Halberstadt
BAŞLAMADI 21:00
Chemie Leipzig
Bischofswerdaer
BAŞLAMADI 21:00
Chemnitzer
Berliner FC Dynamo
BAŞLAMADI 21:00
SV Lichtenberg 47
Carl Zeiss Jena
BAŞLAMADI 21:00
Energie Cottbus
TuS Rot-Weiss Koblenz
BAŞLAMADI 21:00
Eintracht Stadtallendorf
Rodinghausen
BAŞLAMADI 21:30
VfB Homberg
Fortuna Düsseldorf II
BAŞLAMADI 21:30
Alemannia Aachen
FSV 63 Luckenwalde
BAŞLAMADI 21:30
Optik Rathenow
AMERİKA MAJOR LİGİ
Montreal Impact
MS 0 - 1
Nashville SC
Vancouver Whitecaps FC
MS 0 - 2
Seattle Sounders
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
Zeljeznicar
BAŞLAMADI 18:30
Zrinjski
BREZİLYA KUPASI
Botafogo FR
MS 0 - 1
Cuiaba
Santos
BAŞLAMADI 22:00
Ceara SC
BREZİLYA SERİE B
Chapecoense
MS 0 - 0
CSA
ÇİN 2. LİGİ
Nantong Zhiyun
MS 1 - 1
Suzhou Dongwu
Taizhou Yuanda FC
MS 0 - 2
Changchun Yatai
Beijing Sport University FC
MS 1 - 1
Xinjiang Tianshan Leopard
ÇİN SÜPER LİGİ
Beijing Sinobo Guoan
MS 0 - 0
Guangzhou Evergrande
ESTONYA 1. LİGİ
Flora Tallinn
BAŞLAMADI 20:00
Paide Linnameeskond
ESTONYA KUPASI
Nomme Kalju FC
BAŞLAMADI 20:00
TJK Legion
FAROE ADALARI 1. LİGİ
HB Torshavn
BAŞLAMADI 20:00
NSI Runavik
Vikingur
BAŞLAMADI 21:00
Klaksvik
Fuglafjordur
BAŞLAMADI 23:00
B36 Torshavn
FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ
JBK
BAŞLAMADI 19:30
Kiisto Vaasa
GBK
BAŞLAMADI 20:00
Vasa IFK
FRANSA ULUSAL LİGİ
US Quevilly
BAŞLAMADI ERT
Bourg-Peronnas
Bastia-Borgo
BAŞLAMADI 20:00
Boulogne
Stade Briochin
BAŞLAMADI 22:00
US Orleans
Annecy
BAŞLAMADI ERT
Villefranche
GÜNEY AFRİKA PSL
Lamontville Golden Arrows
BAŞLAMADI 20:30
SuperSport United
Ts Galaxy FC
BAŞLAMADI 20:30
AmaZulu
Mamelodi Sundowns
BAŞLAMADI 20:30
Tshakhuma Tsha Madzivhandila
Maritzburg United
BAŞLAMADI 20:30
Cape Town City FC
Orlando Pirates
BAŞLAMADI 20:30
Stellenbosch
Moroka Swallows
BAŞLAMADI 20:30
Bloemfontein Celtic
GÜNEY AMERİKA KUPASI
Sport Huancayo
MS 1 - 1
Liverpool Montevideo
Audax Italiano
MS 2 - 1
Bolivar
Unión La Calera
MS 0 - 0
Deportes Tolima
GÜRCİSTAN 1. LİGİ
Dinamo Tiflis
BAŞLAMADI ERT
Torpedo Kutaisi
FC Telavi
BAŞLAMADI 19:00
Saburtalo
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
Slaven Belupo
BAŞLAMADI 19:00
Lokomotiva Zagreb
HOLLANDA KUPASI
ADO Den Haag
BAŞLAMADI 20:45
Sparta Rotterdam
Emmen
BAŞLAMADI 21:45
FC Eindhoven
Heracles Almelo
BAŞLAMADI 21:45
Telstar
RKC Waalwijk
BAŞLAMADI 21:45
Cambuur
Roda
BAŞLAMADI 23:00
Fortuna Sittard
İRLANDA PREMİER LİGİ
Shamrock Rovers
BAŞLAMADI ERT
Derry City
Finn Harps
BAŞLAMADI 22:45
St Patricks
İSPANYA FEDERASYON KUPASI
CF Calvo Sotelo
BAŞLAMADI 21:00
UCAM Murcia
Melilla
BAŞLAMADI 22:00
Las Rozas
İSPANYA LA LİGA 2
Espanyol
BAŞLAMADI 21:00
Ponferradina
Albacete
BAŞLAMADI 21:00
Las Palmas
Castellon
BAŞLAMADI 21:00
Almeria
Real Oviedo
BAŞLAMADI 23:30
UD Logroñés
İSVEÇ 1. LİGİ
Team TG FF
BAŞLAMADI 18:00
Sandvikens IF
Gefle
BAŞLAMADI 20:00
IK Frej
İSVEÇ ALLSVENSKAN LİGİ
Hacken
BAŞLAMADI 21:00
Djurgarden
İTALYA KUPASI
Torino
41' 0 - 1
Lecce
Cagliari
13' 0 - 0
Cremonese
Cosenza
BAŞLAMADI 17:00
SS Monopoli 1966
Cittadella
BAŞLAMADI 17:00
Spezia
Benevento
BAŞLAMADI 18:00
Empoli
Brescia
BAŞLAMADI 18:00
Perugia
Hellas Verona
BAŞLAMADI 19:00
Venezia
Genoa
BAŞLAMADI 19:00
Catanzaro
Crotone
BAŞLAMADI 19:00
Spal
Udinese
BAŞLAMADI 20:00
Vicenza Virtus
Fiorentina
BAŞLAMADI 20:00
Padova
Parma
BAŞLAMADI 20:00
Pescara
İTALYA SERİE C LİGİ
Avellino
BAŞLAMADI 19:30
Turris
Juventus II
BAŞLAMADI 19:30
Como
Bisceglie
BAŞLAMADI 22:30
Cavese
JAPONYA J-1 LİGİ
Sanfrecce Hiroshima
MS 3 - 1
Yokohama Marinos
FC Tokyo
MS 1 - 3
Kashiwa Reysol
Vegalta Sendai
MS 2 - 3
Vissel Kobe
JAPONYA J-3 LİGİ
Gamba Osaka II
MS 0 - 0
Fukushima United
KUVEYT 1.LİGİ
Al-Tadhamon
BAŞLAMADI 17:30
Al Sulaibikhat
Yarmouk
BAŞLAMADI 17:30
Burgan
LETONYA KUPASI
Ventspils
MS 1 - 0
Rigas FS
FK Liepaja
40' 0 - 0
Valmiera
LİTVANYA A LYGA
FK Riteriai
BAŞLAMADI 19:30
Panevezys
NORVEÇ 1. LİGİ
KFUM
42' 2 - 0
Ull Kisa
Grorud
41' 0 - 2
Asane
Sandnes
BAŞLAMADI 20:00
Strommen
Sogndal
BAŞLAMADI 20:00
Jerv
Oygarden FK
BAŞLAMADI 20:00
Kongsvinger
Raufoss
BAŞLAMADI 20:00
Lillestrom
Tromso
BAŞLAMADI 20:00
Ham Kam
Ranheim
BAŞLAMADI 22:00
Stjordals Blink
ÖZBEKİSTAN PREMİER LİGİ
Termez Surkhon
MS 1 - 1
Lokomotiv Tashkent
Mashal Mubarek
85' 1 - 3
Pakhtakor
POLONYA 1. LİGİ
Radomiak Radom
83' 2 - 1
GKS Tychy
POLONYA EKSTRAKLASA
Wisla Krakow
BAŞLAMADI 20:00
Lechia Gdansk
PORTEKİZ KUPASI
Vilaverdense
BAŞLAMADI 17:30
UD Santarem
Felgueiras
BAŞLAMADI 18:00
Valadares Gaia
Vitoria Setubal
BAŞLAMADI 21:00
Academico de Viseu
RUSYA 1. LİGİ
Tom Tomsk
MS 1 - 2
SKA-Khabarovsk
Spartak Moskova II
79' 1 - 1
Yenisey Krasnoyarsk
Tekstilshchik
42' 0 - 0
Torpedo Moskova
FC Nizhny Novgorod
41' 0 - 0
FK Orenburg
Alaniya Vladikavkaz
BAŞLAMADI 17:00
Akron Togliatti
Volgar Astrakhan
BAŞLAMADI 17:30
Fakel
Irtysh Omsk
BAŞLAMADI 17:30
Veles Moskova
Chertanovo
BAŞLAMADI 18:00
FK Chayka
Dinamo Bryansk
BAŞLAMADI 18:00
Baltika
Krylya Sovietov
BAŞLAMADI 18:00
Shinnik
Neftekhimik
BAŞLAMADI 18:00
Krasnodar-2
ŞİLİ PRİMERA B LİGİ
Deportes Valdivia
BAŞLAMADI 17:00
Rangers
Cobreloa
BAŞLAMADI 17:00
Santiago Morning
Puerto Montt
BAŞLAMADI 17:00
Deportes Santa Cruz
Melipilla
BAŞLAMADI 17:00
Copiapó
Magallanes
BAŞLAMADI 19:30
Deportivo Nublense
San Marcos De Arica
BAŞLAMADI 20:00
Deportes Temuco
SLOVENYA 1. LİGİ
Gorica
BAŞLAMADI 18:00
Tabor Sezana
Koper
BAŞLAMADI 20:00
NK CM Celje
TFF 2. LİG
Turgutluspor
MS 2 - 1
Kardemir Karabükspor
Karatay Termal 1922 Konyaspor
MS 3 - 0
Elazığspor
GMG Kastamonuspor
MS 1 - 0
Bayburt Özel İdarespor
Pazarspor
MS 1 - 1
Karacabey Belediyespor
Eyüpspor
MS 1 - 0
Pendikspor
Etimesgut Belediyespor
MS 2 - 0
Serik Belediyespor
Tarsus İdman Yurdu
MS 4 - 0
Mamak FK
Kırklarelispor
MS 0 - 1
Kırşehir Belediyespor
Vanspor FK
MS 1 - 1
Bodrumspor
Sakaryaspor
MS 2 - 2
Sivas Belediyespor
Niğde Anadolu FK
MS 0 - 0
Kocaelispor
Anagold 24Erzincanspor
MS 2 - 0
Hacettepe
Ankara Demirspor
MS 0 - 1
Manisa FK
Ergene Velimeşespor
MS 1 - 0
Çorum FK
İnegölspor
MS 2 - 2
Afjet Afyonspor
Hekimoğlu Trabzon
MS 1 - 2
Uşakspor A.Ş.
Amed Sportif Faaliyetler
BAŞLAMADI 19:00
Gümüşhanespor
TFF 3. LİG
Altındağspor
MS 0 - 1
Esenler Erokspor
Osmaniyespor FK
MS 1 - 2
Isparta 32 Spor
Muğlaspor
MS 1 - 1
Bergama Belediyespor
Adıyaman 1954 Spor
MS 1 - 0
1954 Kelkit Belediyespor
Silivrispor
MS 1 - 0
Sultanbeyli Belediyespor
Karbel Karaköprü Belediyespor
MS 1 - 0
Alanya Kestelspor
Siirt İl Özel İdaresispor
MS 0 - 0
52 Orduspor FK
Kozanspor FK
MS 0 - 1
68 Aksaray Belediyespor
Kırıkkale Büyük Anadoluspor
MS 0 - 0
Modafen
Payasspor
MS 0 - 1
Bucaspor 1928
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
Deportivo Lara
MS 1 - 1
Mineros De Guayana

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL