TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 306.563
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 59.187
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 273
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 52.104
AFC KUPASI
Abahani Limited Dhaka
BAŞLAMADI 13:30
Club Eagles
Bengaluru FC
BAŞLAMADI 17:00
Nepal Army Club
AFC ŞAMPİYONLAR LİGİ
Daegu
ERT 0 - 0
Chiangrai United
Persepolis
BAŞLAMADI 17:30
Al-Wahda
Pakhtakor
BAŞLAMADI 18:00
Traktor SC
Goa
BAŞLAMADI 20:00
Al Rayyan
Al-Wihdat
BAŞLAMADI 21:00
Al-Nassr
Al Sadd
BAŞLAMADI 21:00
Foolad Khuzestan
Al-Sharjah
BAŞLAMADI 21:00
Al Quwa Al Jawiya
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
Holstein Kiel
ERT 0 - 0
Hannover 96
Osnabrück
BAŞLAMADI 19:30
Jahn Regensburg
ALMANYA REGİONALLİGA
Wuppertaler SV
BAŞLAMADI 19:00
Borussia Mönchengladbach II
Sonnenhof Grossaspach
BAŞLAMADI 20:00
Bayern Alzenau
Fortuna Köln
BAŞLAMADI 20:30
Rot-Weiss Ahlen
Rot-Weiss Essen
BAŞLAMADI 20:30
Lippstadt
SV Straelen
BAŞLAMADI 20:30
FC Köln II
ARJANTİN KUPASI
Tigre
BAŞLAMADI 01:00
Independiente
San Martin (SJ)
BAŞLAMADI 01:00
River Plate
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
San Martin Tucuman
MS 0 - 1
Chacarita Juniors
AVUSTRALYA 1. LİGİ
Adelaide United
BAŞLAMADI 12:35
Macarthur FC
AVUSTRALYA NPL YENİ GÜNEY GALLER
Sydney Olympic
BAŞLAMADI 12:30
Wollongong Wolves
AVUSTURYA 1. LİGİ
FC Liefering
BAŞLAMADI 19:30
Austria Wien II
Grazer AK
BAŞLAMADI 19:30
FC Juniors OÖ
Rapid Wien II
BAŞLAMADI 21:30
BW Linz
BREZİLYA AMAZONENSE
Princesa Solimoes
MS 2 - 0
Cliper
Amazonas
MS 2 - 1
Iranduba
Manaus
İPT 0 - 0
Fast Clube
Nacional-AM
BAŞLAMADI 22:30
JC FC
BREZİLYA KUPASI
Cianorte-PR
MS 1 - 0
Santa Cruz FC
CSA
29' 0 - 0
Remo
BREZİLYA PAULİSTA A1
Santo Andre
MS 0 - 0
São Bento
Ferroviaria
90' 2 - 1
Corinthians
BREZİLYA PERNAMBUCANO
Veracruz-PE
BAŞLAMADI 21:00
Salgueiro AC
BREZİLYA PİAUİENSE
Flamengo PI
BAŞLAMADI 21:45
4 de Julho EC
Picos PI
BAŞLAMADI 21:45
AED Altos
Tiradentes PI
BAŞLAMADI 21:45
River AC
BREZİLYA SERGİPANO
Atletico Gloriense
BAŞLAMADI 22:00
Boca Junior
Confiança
BAŞLAMADI 22:00
Sergipe
BULGARİSTAN KUPASI
Ludogorets Razgrad
BAŞLAMADI 18:30
CSKA Sofya
CONCACAF ŞAMPİYONLAR LİGİ
Atlanta United FC
MS 1 - 0
LD Alajuelense
Portland Timbers
44' 2 - 0
CD Marathon
Cruz Azul
BAŞLAMADI 05:00
Arcahaie
ÇEKYA 1. LİGİ
Viktoria Plzen
BAŞLAMADI 17:00
Fastav Zlin
Jablonec
BAŞLAMADI 19:00
Sparta Prag
ÇEKYA 2. LİGİ
Usti nad Labem
BAŞLAMADI 17:00
FK Slavoj Vysehrad
FK Blansko
BAŞLAMADI 17:30
Sellier & Bellot Vlasim
Fotbal Trinec
BAŞLAMADI 17:30
Viktoria Zizkov
Hradec Kralove
BAŞLAMADI 17:30
FC MAS Taborsko
SK Lisen
BAŞLAMADI 17:30
Dukla Prag
FK Varnsdorf
BAŞLAMADI 17:30
MFK Chrudim
EKVADOR PRİMERA
Olmedo
MS 2 - 2
Deportivo Cuenca
Delfin
BAŞLAMADI 20:15
Deportivo Macara
LDU Quito
BAŞLAMADI 22:30
Manta
EKVATOR B LİGİ
Independiente Juniors
BAŞLAMADI 23:00
Gualaceo
Chacaritas
BAŞLAMADI 23:00
Santo Domingo
LDU Portoviejo
BAŞLAMADI 23:30
Atletico Porteno
ERMENİSTAN PREMİER LİGİ
FK Van
BAŞLAMADI 13:30
Shirak
Alashkert
BAŞLAMADI 15:30
FC Urartu
FAROE ADALARI 1. LİGİ
HB Torshavn
BAŞLAMADI 17:00
Fuglafjordur
TB Tvoroyri
BAŞLAMADI 17:00
07 Vestur
NSI Runavik
BAŞLAMADI 17:00
B36 Torshavn
EB/Streymur
BAŞLAMADI 20:30
B68 Toftir
Vikingur
BAŞLAMADI 21:00
Klaksvik
FRANSA LİGUE 2
Clermont
BAŞLAMADI 20:00
Amiens SC
FRANSA ULUSAL LİGİ
US Concarneau
BAŞLAMADI 19:45
Red Star
Le Mans
BAŞLAMADI 19:45
US Créteil-Lusitanos
GUATEMALA ULUSAL LİGİ
Deportivo Achuapa
BAŞLAMADI 21:00
Club Xelaju
Deportivo Sanarate
BAŞLAMADI 22:00
Antigua GFC
GÜNEY AFRİKA 1. LİGİ
Cape Town All Stars
BAŞLAMADI 16:00
Uthongathi FC
Steenberg United
BAŞLAMADI 16:00
Bizana Pondo Chiefs
Jomo Cosmos
BAŞLAMADI 16:00
Cape Town Spurs
TS Sporting FC
BAŞLAMADI 16:00
Sekhukhune United
GÜNEY AMERİKA KUPASI
Penarol
29' 1 - 1
Cerro Largo
GÜNEY KIBRIS KUPASI
Anorthosis
BAŞLAMADI 17:00
APOEL Nicosia
Olympiakos Nicosia
BAŞLAMADI 19:30
AEL Limassol
GÜNEY KORE FEDERASYON KUPASI
Cheongju FC
BAŞLAMADI 13:00
Gangwon
Ansan Greeners
BAŞLAMADI 13:00
Chungnam Asan
Gimhae
BAŞLAMADI 13:00
Bucheon
Incheon United
BAŞLAMADI 13:00
Anyang
Daejeon Citizen
BAŞLAMADI 13:00
Suwon Bluewings
Pocheon
BAŞLAMADI 13:00
Yangju Citizen
Busan Kyotong
BAŞLAMADI 13:00
Gwangju
Suwon FC
BAŞLAMADI 13:00
Jeonnam Dragons
Gyeongnam FC
BAŞLAMADI 13:00
Mokpo City FC
Gimcheon Sangmu
BAŞLAMADI 13:00
Jeju United
Seongnam FC
BAŞLAMADI 13:00
Busan I'Park
FC Seoul
BAŞLAMADI 13:30
Seoul E-Land FC
HIRVATİSTAN KUPASI
Istra 1961
BAŞLAMADI 19:00
Rijeka
İNGİLTERE VANARAMA ULUSAL LİGİ
Havant & Waterlooville
İPT 0 - 0
Bath City
İSPANYA LA LİGA 2
Rayo Vallecano
BAŞLAMADI 20:00
Mirandes
İSVİÇRE KUPASI
Kriens
BAŞLAMADI 18:00
Servette
Grasshopper
BAŞLAMADI 19:00
St. Gallen
İTALYA SERİE C LİGİ
Olbia
BAŞLAMADI 16:00
Como
Palermo
BAŞLAMADI 16:00
Foggia
JAPONYA J-1 LİGİ
Cerezo Osaka
BAŞLAMADI 12:00
Tokushima Vortis
Kawasaki Frontale
BAŞLAMADI 13:00
Avispa Fukuoka
Sagan Tosu
BAŞLAMADI 13:00
Gamba Osaka
Nagoya Grampus
BAŞLAMADI 13:30
Sanfrecce Hiroshima
KAZAKİSTAN PREMİER LİGİ
Ordabasy Shymkent
BAŞLAMADI 12:00
FC Astana
Caspiy
BAŞLAMADI 13:00
Kairat Almaty
Tobol Kostanay
BAŞLAMADI 14:00
Kaisar Kyzylorda
Atyrau
BAŞLAMADI 15:00
Zhetysu Taldykorgan
FC Turan
BAŞLAMADI 17:00
Taraz
KOLOMBİYA PRİMERA - APERTURA
Patriotas
BAŞLAMADI 04:00
Once Caldas
KUVEYT 1. LİGİ
Al Fehaiheel
BAŞLAMADI 22:00
Al-Quadsia
Al-Salmiyah
BAŞLAMADI 22:00
Kazma
LİBERTADORES KUPASI
Santos
29' 1 - 0
San Lorenzo
LÜKSEMBURG ULUSAL LİGİ
US Mondorf
- - 0
Jeunesse Esch
Fola Esch
- - 0
Dudelange
Union Titus Petange
- - 0
Wiltz 71
Swift Hesperange
- - 0
UNA Strassen
MACARİSTAN KUPASI
Kisvarda FC
BAŞLAMADI 18:30
Ujpest
MAKEDONYA 1. LİGİ
Makedonija GP
BAŞLAMADI 14:00
Borec
Pelister
BAŞLAMADI 14:00
FK Sileks
Shkendija 79
BAŞLAMADI 14:00
Akademija Pandev
Struga Trim-Lum
BAŞLAMADI 14:00
Rabotnicki
FC Shkupi
BAŞLAMADI 14:00
Belasica
FK Vardar
BAŞLAMADI 14:00
Renova
MEKSİKA 2. LİGİ
Coyotes de Tlaxcala
MS 2 - 1
Mineros de Zacatecas
Tampico Madero FC
DA 0 - 0
Dorados
Cimarrones
BAŞLAMADI 05:05
Correcaminos de la UAT
MISIR 1.LİGİ
Pyramids FC
BAŞLAMADI 17:00
Misr El Makasa
MISIR KUPASI
Zamalek
BAŞLAMADI 22:30
Harras El Hodood
Al Ahli
BAŞLAMADI 22:30
Al Nasr
NİJERYA PREMİER LİGİ
Warri Wolves FC
ERT 0 - 0
MFM
Lobi Stars
ERT 0 - 0
Ifeanyi Uba
Sunshine Stars
ERT 0 - 0
Jigawa Golden Stars
Kwara United
ERT 0 - 0
Plateau United
Wikki Tourist
ERT 0 - 0
Nasarawa United
Abia Warriors
ERT 0 - 0
Enyimba
Enugu Rangers
ERT 0 - 0
Rivers United
Dakkada
ERT 0 - 0
Akwa United
Kano Pillars
ERT 0 - 0
Adamawa United
Heartland Owerri
ERT 0 - 0
Katsina United
NORVEÇ ELİTESERİEN
Stabaek
ERT 0 - 0
Tromso
Sarpsborg 08
ERT 0 - 0
Brann
Valerenga
ERT 0 - 0
Viking
Mjondalen
ERT 0 - 0
Lillestrom
Kristiansund BK
ERT 0 - 0
Sandefjord
Haugesund
ERT 0 - 0
Stromsgodset
Bodo Glimt
ERT 0 - 0
Molde
PERU PRİMERA - APERTURA
Sporting Cristal
MS 3 - 1
Deportivo Municipal
Academia Cantolao
BAŞLAMADI 21:15
Cienciano
Sport Huancayo
BAŞLAMADI 23:30
Alianza Lima
POLONYA 1. LİGİ
Puszcza Niepolomice
BAŞLAMADI 14:00
Radomiak Radom
BB Termalica Nieciecza
BAŞLAMADI 20:00
Korona Kielce
POLONYA 2. LİGİ
Gornik Polkowice
ERT 0 - 0
Olimpia Grudziadz
Stal Rzeszow
BAŞLAMADI 14:00
Garbarnia Krakow
Lech Poznan II
BAŞLAMADI 14:00
Znicz Pruszkow
Hutnik Krakow
BAŞLAMADI 17:30
Blekitni Stargard
GKS Katowice
ERT 0 - 0
Olimpia Elblag
Bytovia Bytow
BAŞLAMADI 18:00
KKS 1925 Kalisz
Motor Lublin
BAŞLAMADI 19:00
Wigry Suwalki
Sokol Ostroda
BAŞLAMADI 19:00
SKRA Czestochowa
Chojniczanka Chojnice
BAŞLAMADI 20:30
Slask Wroclaw II
POLONYA KUPASI
Cracovia Krakow
BAŞLAMADI 18:30
Rakow Czestochowa
ROMANYA KUPASI
CS U Craiova
BAŞLAMADI 19:00
Viitorul Pandurii Targu Jiu
SLOVAKYA KUPASI
Dukla Banska Bystrica
BAŞLAMADI 14:30
Dunajska Streda
Slovan Bratislava
BAŞLAMADI 16:30
Petrzalka Akademia
SPOR TOTO 1. LİG
Menemenspor
BAŞLAMADI 13:30
Yılport Samsunspor
Adanaspor
BAŞLAMADI 16:00
Akhisarspor
Aydeniz Et Balıkesirspor
BAŞLAMADI 19:00
İstanbulspor
ŞAMPİYONLAR LİGİ
Liverpool
BAŞLAMADI 22:00
Real Madrid
Borussia Dortmund
BAŞLAMADI 22:00
Manchester City
TFF 3. LİG
Fatsa Belediyespor
BAŞLAMADI 13:00
Manisaspor
Ağrı 1970 Spor
BAŞLAMADI 13:00
Büyükçekmece Tepecikspor
Malatya Yeşilyurt Belediyespor
BAŞLAMADI 14:00
1877 Alemdağspor
Bergama Belediyespor
BAŞLAMADI 15:00
Alanya Kestelspor
68 Aksaray Belediyespor
BAŞLAMADI 15:00
Düzcespor
1954 Kelkit Belediyespor
BAŞLAMADI 15:00
52 Orduspor FK
Kırıkkale Büyük Anadoluspor
BAŞLAMADI 15:00
Karbel Karaköprü Belediyespor
Kozanspor FK
BAŞLAMADI 15:00
Siirt İl Özel İdaresispor
Çatalcaspor
BAŞLAMADI 15:00
Isparta 32 Spor
Arhavispor
BAŞLAMADI 15:00
Erbaaspor
Çarşambaspor
BAŞLAMADI 15:00
Osmaniyespor FK
Batman Petrolspor
BAŞLAMADI 15:00
İçel İdmanyurdu SK
Atlas Maden Çengelköyspor
BAŞLAMADI 15:00
Karaman Belediyespor
Darıca Gençlerbirliği
BAŞLAMADI 15:00
Yozgatspor 1959 FK
Halide Edip Adıvarspor
BAŞLAMADI 15:00
Fethiyespor
Belediye Kütahyaspor
BAŞLAMADI 15:00
Ceyhanspor
Nazilli Belediyespor
BAŞLAMADI 15:00
Tekirdağspor
Tokatspor
BAŞLAMADI 15:00
Yomraspor
Nevşehir Belediyespor
BAŞLAMADI 15:00
Payasspor
Edirne Bld. Paş Edirnespor
BAŞLAMADI 15:00
Arnavutköy Bld. Gençlikspor
Antalya Kemerspor
BAŞLAMADI 15:00
Belediye Derincespor
Ofspor
BAŞLAMADI 15:00
Diyarbekirspor
Kızılcabölükspor
BAŞLAMADI 15:00
Artvin Hopaspor
Modafen
BAŞLAMADI 15:00
Bursa Yıldırımspor
Dila Gıda Adıyaman 1954 Spor
BAŞLAMADI 15:00
Silivrispor
Muğlaspor
BAŞLAMADI 15:00
Bayrampaşa Spor A.Ş.
İskenderun FK
BAŞLAMADI 15:00
Kahta 02 Spor
Çankaya FK
BAŞLAMADI 15:00
Bucaspor 1928
Karşıyaka
BAŞLAMADI 15:00
Şile Yıldızspor
Yalovaspor
BAŞLAMADI 15:00
Gölcükspor
Somaspor
BAŞLAMADI 15:00
Altındağspor
Cizrespor
BAŞLAMADI 15:00
Esenler Erokspor
TUNUS 1. LİGİ
CS Sfaxien
BAŞLAMADI 15:30
Olympique de Beja
US Monastir
BAŞLAMADI 15:30
ES Sahel
Tataouine
BAŞLAMADI 15:30
Esperance Tunis

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL