Asayiş

Çalınan Traktör Elazığ’da Yakalandı

Malatya il Emniyet müdürlüğü Battalgazi Polis merkezi tarafından çalınan traktörü Battalgazi Polis Merkezi Amirliği ekiplerince yapılan detaylı kamera çalışması neticesinde çalınan traktörün PTS kayıtlarına yakalanmamak için Feribot ile Elazığ’a götürdüğü..

Çalınan Traktör Elazığ’da Yakalandı

Malatya il Emniyet müdürlüğü Battalgazi Polis merkezi tarafından çalınan traktörü Battalgazi Polis Merkezi Amirliği ekiplerince yapılan detaylı kamera çalışması neticesinde çalınan traktörün PTS kayıtlarına yakalanmamak için Feribot ile Elazığ’a götürdüğü anlaşılmış, olayın şüphelisi C. S. isimli şahıs yakalanarak göz altına alındığı belirtildi

Yapılan açıklama şöyle :

Battalgazi Polis Merkezi Amirliğinin 2020/1765 ceraim numaralı faili meçhul oto (traktör) hırsızlığı konusu ile alakalı olarak Battalgazi Polis Merkezi Amirliği ekiplerince yapılan detaylı kamera çalışması neticesinde çalınan traktörün PTS kayıtlarına yakalanmamak için Feribot ile Elazığ’a götürdüğü anlaşılmış, olayın şüphelisi C. S. isimli şahıs yakalanarak Cumhuriyet savcısından alınan talimat doğrultusunda mevcutlu olarak gözaltına alınmış, gerekli tahkikata başlanmıştır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL