Malatya

BÜYÜKŞEHİR, ÖĞRENCİLERİN SINAV STRESİNİ YENMELERİNİ AMAÇLIYOR

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından 5 Eylül Tarihinde yapılacak olan Bursluluk sınavı öncesi Büyükşehir Eğitim Merkezlerinde deneme sınavı gerçekleştirildi. Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi’nce Semt Konaklarında Bursluluk Sınavı..

BÜYÜKŞEHİR, ÖĞRENCİLERİN SINAV STRESİNİ YENMELERİNİ AMAÇLIYOR

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından 5 Eylül Tarihinde yapılacak olan Bursluluk sınavı öncesi Büyükşehir Eğitim Merkezlerinde deneme sınavı gerçekleştirildi.

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi’nce Semt Konaklarında Bursluluk Sınavı öncesi deneme sınavı gerçekleştirilerek öğrencilerin uzun bir aradan sonra yeniden sınıf ortamına alışmalarına ve sınav stresini yenmelerine imkan verildi.

Konu ile ilgili olarak Malatya Büyükşehir Belediyesi Yaygın Eğitim ve Kültür Tesisleri Şube Müdürü Erkan Tekgül yaptığı açıklamada, “5 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek olan Bursluluk sınavı öncesi öğrencilerimizi sınav ortamına hazırlamak için deneme sınavı gerçekleştirdik. Öğrencilerimiz uzun bir süre okullarından ve derslerinden ayrı kaldılar. Bu deneme sınavı ile hem sınıf ortamına yeniden adapte olmalarını hem de sınav heyecanlarını yenmelerini amaçladık” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL