Malatya

Büyükşehir Dilek Mahallesinin Yol Sorununu Çözüyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Dilek Mahallesinin ulaşımını sağlayan Dilek Caddesinde genişletme ve asfaltlama çalışmalarına devam ediyor. 7.5 kilometrelik caddenin 5 kilometrelik bölümünü geçtiğimiz yıllarda tamamlayan Büyükşehir Belediyesi 2.5 kilometrelik bölümü de..

Büyükşehir Dilek Mahallesinin Yol Sorununu Çözüyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Dilek Mahallesinin ulaşımını sağlayan Dilek Caddesinde genişletme ve asfaltlama çalışmalarına devam ediyor. 7.5 kilometrelik caddenin 5 kilometrelik bölümünü geçtiğimiz yıllarda tamamlayan Büyükşehir Belediyesi 2.5 kilometrelik bölümü de standartlara uygun hale getiriyor.

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan devam eden çalışmaları sık sık yerinde inceliyor.

Dilek caddesinde devam eden çalışmaları; Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, AK Parti İl Başkanı İhsan Koca, MHP İl Başkanı Mesut Samanlı, Dilek Mahalle Muhtarı Ali Aslan, Büyükşehir Belediyesi yöneticileri ile Dilek Mahalle sakinleriyle birlikte gezen Başkan Gürkan burada da kurban kesilerek karşılandı.

Sorunumuz çözülüyor

Dilek Mahallesinin en büyük sorunlarından birinin çözüldüğüne dikkat çeken Dilek Mahalle Muhtarı Ali Aslan, “Dilek Mahallesine gelen herkes yolun bu bölümünden şikâyetçiydi. Büyükşehir Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan’ın gayretleriyle bu sorunumuz çözülüyor. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Verdiğimiz taahhüdü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz

Dilek Mahallesinde seçim çalışmalarında yolun yapımı ile ilgili taahhütlerinin bulunduğuna dikkat çeken Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Verdiğimiz taahhüdü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Dilek Caddesi Sivas yoluna bağlanan önemli bir aks. Caddemizdeki bu çalışma Dilek Mahallemizin gelişimine katkı sağlayacak. Çalışmalarda emeği geçen Büyükşehir Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan’a teşekkür ediyorum” dedi.

Malatya eksikliğini hissettiği tüm ihtiyaçlara birer birer kavuşuyor

Dilek Mahalle sakinlerinin standartları yüksek ve konforlu bir yola kavuşacağını belirten AK Parti İl Başkanı İhsan Koca, “Bu yol sadece Dilek’e değil, Malatya’nın geneline hizmet veriyor. Malatya eksikliğini hissettiği tüm ihtiyaçlara birer birer kavuşuyor. Büyükşehir Belediyesi bu eksikliklerin tamamlanması için Malatya’nın değişik bölgelerinde çalışıyor. Büyükşehir Belediye Başkanımızı ve ekibini kutluyorum” dedi.

Başkanıma teşekkür ediyorum

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL