Malatya

Büyükşehir Belediyesi yeni bir finişer daha araç parkına kazandırdı

BÜYÜKŞEHİR HİZMET KALİTESİNİ HER GEÇEN GÜN ARTIRIYOR Hizmet kalitesini her geçen gün artıran Malatya Büyükşehir Belediyesi asfalt serim çalışmalarının daha hızlı bir şekilde yapılması amacıyla yeni bir asfalt serme makinesi..

Büyükşehir Belediyesi yeni bir finişer daha araç parkına kazandırdı

BÜYÜKŞEHİR HİZMET KALİTESİNİ HER GEÇEN GÜN ARTIRIYOR

Hizmet kalitesini her geçen gün artıran Malatya Büyükşehir Belediyesi asfalt serim çalışmalarının daha hızlı bir şekilde yapılması amacıyla yeni bir asfalt serme makinesi (finişer) daha satın aldı.

Malatya genelinde en ücra noktalara kadar hizmet götüren Malatya Büyükşehir Belediyesi bu hizmetlerin kaliteli ve hızlı bir şekilde vatandaşa ulaşmasını sağlamak amacıyla teknolojinin son imkânlarını kullanarak hizmet kalitesini her geçen gün artırıyor.

Malatya Büyükşehir Belediyesi kış aylarının yaklaşması ile birlikte kırsal mahalleler ile ilçelerdeki asfalt çalışmalarını daha hızlı bir şekilde yapmak amacıyla önceki yıllarda alınan 2 adet asfalt serim makinesine bir yenisini daha ekledi.

Sürücüsüne ergonomik ve güvenli bir çalışma alanı sunan 1900-3 asfalt serme makinesi (finişer) 11 metre genişliğinde asfalt serimi yapabilmekte.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL