TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 163.342
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.967
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 149
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 6.018
Siyaset

Büyük Birlik Partisi İl ve Kadın kollarına Ziyaret

Son günlerde Siyasi çalışmalarını  çok aktif şekilde ç sürdüren Büyük Birlik partisi bugün önemli konuklarını ağırladı. DEVA partisi Battalgazi Kadın kolları başkanı Tuğba Farımaz ve Yönetim kurulu üyeleri ile Battalgazi..

Büyük Birlik Partisi İl ve Kadın kollarına Ziyaret

Son günlerde Siyasi çalışmalarını  çok aktif şekilde ç sürdüren Büyük Birlik partisi bugün önemli konuklarını ağırladı.

DEVA partisi Battalgazi Kadın kolları başkanı Tuğba Farımaz ve Yönetim kurulu üyeleri ile Battalgazi Gençlik kolları Başkanı Yakup Coşkun,Büyük Birlik partisi İl Başkanı Ali Rıza Ulutaş ve Büyük Birlik partisi İl Kadın kolları Başkanı Gülşen Gür’ü parti il binasında ziyaret ettiler.

Ziyaretle ilgili konuşan Büyük Birlik partisi il başkanı Alirıza Ulutaş, DEVA partisinin Battalgazi Kadın Kolları ve Gençlik kollarının başkanlarını ve yönetim kurulu üyelerini yapmış olduğu ziyaretten dolayı teşekkür eder çalışmalarına başarılar dilerim “ dedi.

Büyük Birlik Parti’nin başarılı ve Çalışkan  il Kadın kolları başkanı Gülşen Gür ise yapılan ziyaretten mutluluk duyduğunu belirterek “ DEVA Partisinin Battalgazi Kadın Kollarının değerli Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile Gençlik Kolları Başkanı ve yönetimin BBP ‘sinde görmekten mutluluk duyduk Nazik ziyaretleri için çok teşekkür ederiz. Siyasette saygı ve sevgi çok önemlidir. Yeni kurulan DEVA Partisinin güzide mensuplarına siyasi çalışmalarında başarılar diliyorum.MALATYA FLAŞ HABER-ÖZEL

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL