TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 306.563
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 59.187
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 273
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 52.104
Özel Haber

Bülent Tüfenkçi ve Öznur Çalık MKYK’ya Yeniden Girebilecekler mi?

24 Mart tarihinde yapılması planlanan AK Parti 7. Olağan kongresi öncesinde partilerinin Merkez Karar ve Yürütme Kurulu üyesi olan Malatya Milletvekilleri Öznur Çalık ile Bülent Tüfenkçi’nin parti içerisinde yerlerini koruyup..

Bülent Tüfenkçi ve Öznur Çalık MKYK’ya Yeniden Girebilecekler mi?

24 Mart tarihinde yapılması planlanan AK Parti 7. Olağan kongresi öncesinde partilerinin Merkez Karar ve Yürütme Kurulu üyesi olan Malatya Milletvekilleri Öznur Çalık ile Bülent Tüfenkçi’nin parti içerisinde yerlerini koruyup korumayacakları merakla bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Malatya sevgisi, Malatya’nın da Cumhurbaşkanı Erdoğan’a olan sonsuz destek ve sevgisi bilinen bir gerçek. Hal böyle olunca Cumhurbaşkanı Erdoğan, gerek parti yönetim organlarında gerekse de Kabinesinde Malatyalı isimlere görev vermeye özen gösteriyor. Halihazırda da Ak Parti’nin MKYK’da 2 Malatyalı siyasetçi yer alıyor. 24 Mart tarihinde yapılması planlanan 7. Olağan Kongrenin ardından Öznur Çalık ve Bülent Tüfenkçi’nin yerlerini koruyup koruyamayacakları veya Malatyalı başta siyasetçilerin liste de kendisine yer bulup bulamayacağı merakla bekleniyor.

Siyasi kulisler de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mutlaka listesinde Malatyalı siyasetçilere yer vereceği konusunda hemfikirken listesinde değişim yapıp yapmama konusunda henüz net bir kararın ortaya çıkmadığı ifade ediliyor. MALATYA FLAŞ HABER-ÖZEL

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL