TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 306.563
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 59.187
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 273
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 52.104
Özel Haber

Bu Eğitimi Alanlara MEB Onaylı Güzellik Uzmanı Sertifikası Veriliyor

Gökçen Gökçe Akademi, eğitimlere katılan ve başarıyla tamamlayan kursiyerlere “Güzellik Uzmanı” sertifikası veriyor. Milli Eğitim Bakanlığı ile protokollerinin olduğunu belirten Gökçen Gökçe Akademi,” Milli Eğitim Bakanlığı ile iş birliği içerisinde..

Bu Eğitimi Alanlara MEB Onaylı Güzellik Uzmanı Sertifikası Veriliyor

Gökçen Gökçe Akademi, eğitimlere katılan ve başarıyla tamamlayan kursiyerlere “Güzellik Uzmanı” sertifikası veriyor.

Milli Eğitim Bakanlığı ile protokollerinin olduğunu belirten Gökçen Gökçe Akademi,” Milli Eğitim Bakanlığı ile iş birliği içerisinde akademi bünyesinde güzellik uzmanı yetiştirecek eğitimler düzenliyoruz. Alanında söz sahibi eğitimcilerimiz tarafından verilen ve büyük bir özenle takip edilen sürecin sonunda kursu başarıyla tamamlamaya hak kazanan kursiyerlerimize “ Güzellik Uzmanı” sertifikasını veriyoruz. Bu belge ile güzellik uzmanı olarak çalışabilecekleri gibi kendilerine ait güzellik merkezleri de açabilirler. Hatta güzellik merkezi açmayı planlara bu konuda rehberlik edici hizmette veriyoruz” dedi.

Zaman zaman medyaya yansıyan güzellik merkezlerine dönük haberlerle ilgili de konuşan Gökçen Gökçe Akademi,” Bakımlı olmak, güzel görünmek her kadının hatta her beylerin de hakkıdır. Bu konuda vatandaşlarımızdan temel isteğimiz gerçekten işin uzmanı merkezleri tercih etsinler ve steril koşullara özen göstersinler. İşlemin yapılacağı yeri,  merkezin bu konuda ki hassasiyetini önemsemelerini istiyoruz. Aksi taktirde geri dönüşü çok zor ve zahmetli olan süreçlerle karşı karşıya kalabiliyor insanlar. Akademi olarak da bu konunun hassasiyetini çok iyi bildiğimiz için kursiyerlerimizi mezun ederken gerçekten yeterli bilgiye sahip olup olmadıklarını dikkat ediyoruz içimize sinmeyen kişilere sırf ücret verdi diye belge dağıtmıyoruz” şeklinde konuştu.

Son olarak kendi bünyelerinde faaliyet gösteren Miss&Art Güzellik Salonları hakkında da bilgiler veren,” Kendi bünyemizde Miss&Art Güzellik Merkezimizde cilt bakımından, lazer epilasyona kadar güzellik ile alakalı her konuda elbette işin uzmanları tarafından hizmet veriyoruz. Sadece işin uzmanı yetmez en iyi cihazlarla ve salgın döneminde daha da önemi artan hijyen konusunda büyük bir titizlikle hizmet veriyoruz. Bakıma ve güzelliğine düşkün tüm vatandaşlarımızı Kışla Caddesi üzerine yer alan yeni yerimize bekliyoruz.  Bu işin uzmanlarını yetiştiren ve geride güçlü bir birikimi olan bir merkez olarak bu anlamda çayımızı içip fikir almaya bile olsa tüm vatandaşlarımızı merkezimize bekliyoruz” şeklinde konuştu.

MALATYA FLAŞ HABER-ÖZEL

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL