Özel Haber

Bilal Yıldırım Her Kesimden Oy Alabilecek Bir Siyasetçi

Yeniden Refah Partisi (YRP) Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, toplumun geniş kesimlerinden oy alabilecek genç bir siyasetçi olarak dikkatleri üzerinde toplamaya devam ediyor. YRP Kurucu İl Başkanlığını yapan..

Bilal Yıldırım Her Kesimden Oy Alabilecek Bir Siyasetçi

Yeniden Refah Partisi (YRP) Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, toplumun geniş kesimlerinden oy alabilecek genç bir siyasetçi olarak dikkatleri üzerinde toplamaya devam ediyor.

YRP Kurucu İl Başkanlığını yapan bu süre zarfında yerelde yaptığı etkili ve yerinde siyasetle adından söz ettirmeyi başaran sonrasında 14 Mayıs seçimlerinde partisi tarafından Malatya’da 1. Sıradan milletvekili adayı gösterilen ve yaklaşık 40 bin oy alarak yerelde yaptığı çalışmaların karşılığını almayı başaran Yıldırım, şimdi de Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak son derece yüksek tempoda çalışmalarını sürdürüyor.

6 Şubat depremlerinin ardından sahada daima örgütüyle beraber var olan, kah su dağıtan kah battaniye dağıtan, deprem afetinde yaraların sarılması adına gayret gösteren Bilal Yıldırım, 14 Mayıs seçimlerinde partisinin Malatya’da 40 bin oy alabilmesinin baş mimarı oldu. Toplumda gencinden, yaşlısına; muhafazakarından demokratına kadar her kesiminden taktir gören ve oy da alabilmeyi başaran Yıldırım, “Ahlaklı Belediyecilik” sloganıyla çıkmış olduğu Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı sürecinde her gittiği ortamda büyük bir ilgi ve samimiyetle karşılanıyor. İlçelerde de halkın taktir ettiği son derece başarılı isimleri bulup aday göstermeyi başaran YRP, 31 Mart seçimlerinde Malatya’da sürpriz yapmaya da hazırlanıyor.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım’ın halkla olan teması, sorunlara hakimliği, uzun süredir sahada var olması, enerjisi seçmen nezdinde taktir topluyor ve ciddi bir alternatif oluşmasını da sağlıyor. Malatya özelinde birleştirici bir isim olmayı başaran Yıldırım, bu özelliği sayesinde toplumun geniş kesimlerinden oy alarak yerel seçimlerde büyük bir başarı elde etmek için yoğun şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

31 Mart akşamı sandıktan nasıl bir sonuç çıkar kestirmek zor ancak YRP Malatya’da gerçekten tarihi bir başarı elde edecektir bunu şimdiden görebiliyorum.

REMZİ HAYTA- ÖZEL HABER

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL