19 Ocak 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 151.342
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.862
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 164
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 7.905
Özel Haber

Belediyeler, Kurumlar COVİD Kaynıyor. Vali Baruş’un daha etkili önlemler alması isteniyor

Malatya’da Son günlerde COVİD-19 vaka sayısında artış giderek yükseliyor, Bu yükselişe rağmen etkili bir denetimin olmaması tepkilere neden olurken, özellikle Belediyeler ve Kurumlarda ciddi anlamda COVİD Vakası çıkması endişeleri daha..

Belediyeler, Kurumlar COVİD Kaynıyor. Vali Baruş’un daha etkili önlemler alması isteniyor

Malatya’da Son günlerde COVİD-19 vaka sayısında artış giderek yükseliyor, Bu yükselişe rağmen etkili bir denetimin olmaması tepkilere neden olurken, özellikle Belediyeler ve Kurumlarda ciddi anlamda COVİD Vakası çıkması endişeleri daha çok artıyor.

Vatandaşlar Vali Aydın Baruş’un daha sıkı daha radikal kararlar almasını almış olduğu Pandemi kararların kağıt üzerinde kaldığını belirterek Yetkiler Pandemi kararı alıyor ama denetimler yetersiz kurallara uymayanlara karşı daha etkili daha sıkı tedbirler alınmasını istiyoruz diyerek tepkilerini dile getiriyor.

Özellikle çay ocakları, Kahvehaneler, lokantalar ,Cafelerde sosyal mesafe ve kaldırım işgallerinin halen devam ettiğini  kurallara uymayan esnafların hemen kapatılma ceza verilmesini isteyen vatandaşlar “ Bizim bazı insanlarımız ricadan uyarıdan anlamıyorlar, kurallara uymayan esnafa uyarı yapılıyor yetkililer gittikten sonra yine bildiğini yapıyor,. Artık daha radikal kararlar alınmasını istiyoruz. Malatya’da vaka sayısı ciddi boyutlara ulaştı. Vali Aydın Baruş’u daha radikal kararlar almaya davet ediyoruz aksi halde sevdiklerimizi birbir kaybetmeye devam ediyoruz. Yazık Sağlık herkes için var “ diyerek tepkilerini dile getiriyorlar.. MALATYA FLAŞ HABER

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL