Malatya

Behçet Bakır İl Milli Eğitim Müdürü Oldu

Hatice Özdemir’in Milli Eğitim Bakanlığında Daire Başkanlığı görevine atanmasının ardından boşalan Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine Behçet Bakır’ın atandığı öğrenildi. Halihazirda Malatya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı görevini yürüten..

Behçet Bakır İl Milli Eğitim Müdürü Oldu

Hatice Özdemir’in Milli Eğitim Bakanlığında Daire Başkanlığı görevine atanmasının ardından boşalan Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine Behçet Bakır’ın atandığı öğrenildi.
Halihazirda Malatya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Behçet Bakır’ın bu zorlu dönemde Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanması şehirde ve eğitim camiasında memnuniyet yarattı. Uzun yıllardır Malatya’da görev yapan bu süreçte İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Şube Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcığı görevlerini üstlenen Bakır’ın, daha 2020 Elazığ depreminin yaralarını saramamışken bir de 6 Şubat depremlerini yaşayan Malatya’da okulların yeniden inşa edilmesi ve mevcut durumu en doğru şekilde yönetmesi sürecini layıkıyla yönetmesi bekleniyor.MALATYA FLAŞ HABER -ÖZEL

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL