Siyaset

BBP’sine Hayırlı olsun  Ziyareti

Gazeteci Ali Aladağ ve Remzi Hayta’dan BBP’sine Hayırlı olsun  Ziyareti Büyük Birlik Partisi İl, İlçe ve Alperen Ocakları ile Genel Merkeze yakışan binasında Büyük Birlik Partisi Malatya’da İl, İlçe ve..

BBP’sine Hayırlı olsun  Ziyareti

Gazeteci Ali Aladağ ve Remzi Hayta’dan BBP’sine Hayırlı olsun  Ziyareti

Büyük Birlik Partisi İl, İlçe ve Alperen Ocakları ile Genel Merkeze yakışan binasında

Büyük Birlik Partisi Malatya’da İl, İlçe ve Alperen Ocakları ile Genel Merkeze yakışan binasında yer almaya başladı.

BBP Malatya İl Başkanlığı, Yeşilyurt ve Battalgazi ilçe başkanlıkları ve Alperen Ocakları İl Başkanlığının hizmet verdiği ana arter Dört yolda ki hizmet binası Genel Başkan Yardımcısı Uğur Bulut’un da katılımı ile “Hayırlı olsun” dilekleriyle açılmıştı.

Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili ve Dünya Basın Federasyonu Malatya Başkanı Ali Aladağ ile Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili Remzi Hayta yeni yerine taşınan BBP İl Başkanı Abdulvahap Kahraman’ını, BBP Kadın Kolları İl Başkanı Aysun Avcu’yu, Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Ercan Altunkaya’yı ve Alperen Ocakları İl Başkanı Yalçın Arıcak’ı ziyaret edip hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

BBP İl Başkanı Abdulvahap Kahraman ve diğer partililer ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdiler.

BBP İL BAŞKANI ABDULVAHAP KAHRAMAN NE DEDİ?

”20 Mart 2022 tarihinde Genel Başkanımız Mustafa Destici ’nin de teşrifleri ile gerçekleşen il kongremizde ben ve yönetim kurulunda yer alan arkadaşlarım, parti delegelerimizin oylarının büyük çoğunluğunu alarak Malatya İl Başkanlığına seçildik. Kongremizden sonraki süreçte binamızın yeni yerine taşınması gerekli tadilatların yapılması akabinde il başkanlığı binamızı hizmete sunduk.

Bu süreçte emeği geçen herkese teşekkür ederim. Yeni il başkanlığı binamızda yapılacak çalışmalar ve alınacak kararların partimize Malatya’mıza ve ülkemize hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim. Büyük Birlik Partisi Malatya il yönetimi olarak partimizin milliyetçi, maneviyatçı ve demokratik siyaset anlayışını hak ettiği yerlere getirmek için şahsım ve tüm teşkilatım olarak elimizden gelen çalışmaları en iyi şekilde yapmaya gayret gösteriyoruz.

ETKİN ÇALIŞMA…:

BBP İl Başkanı Abdulvahap Kahraman, BBP Kadın Kolları İl Başkanı Aysun Avcu, Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Ercan Altunkaya ve Alperen Ocakları İl Başkanı Yalçın Arıcak Malatya’da etkin faaliyetler içerisinde olduklarını aktarıp halktan da büyük teveccüh gördüklerini aktardılar.

ÜYE KAYITLARI…:

BBP’ye üye kayıtları devam ediyor. Alperen Ocakları ise gençlere yönelik çeşitli sosyal etkinliklere imza atmaya başladı.

TEŞKİLAT TOPLANTISI…:

BBP Genel Başkan Yardımcısı Uğur Bulut’un da katılımı ile Genişletilmiş Divan toplantısı gerçekleştirildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL