Siyaset

BBP’sinden Malatya Flaş Haber’e Ziyaret

Büyük Birlik Partisi İl Kadın Kolları Başkanı ve Yönetim kurulu üyeleri ile BBP’si Battalgazi İlçe  Kadın Kolları Başkanları Malatya Flaş Haber’i ziyaret etti. Büyük Birlik Parti İl Kadın Kolları Başkanlığına..

BBP’sinden Malatya Flaş Haber’e Ziyaret

Büyük Birlik Partisi İl Kadın Kolları Başkanı ve Yönetim kurulu üyeleri ile BBP’si Battalgazi İlçe  Kadın Kolları Başkanları Malatya Flaş Haber’i ziyaret etti.

Büyük Birlik Parti İl Kadın Kolları Başkanlığına atanan Aysun Avcu ve Yönetim Kurulu üyeleri, BBP’si Battalgazi Kadın Kolları Başkanı Aliye Aybar Malatya Flaş Haber imtiyaz sahibi Remzi Hayta’ya İadeyi ziyarette bulundular.

Malatya Flaş Haber’in Büyük Birlik Partisinin çalışmalarını etkinliklerine  destek vermesinden dolayı teşekkür eden BBP’si İl Kadın Kolları Başkanı Aysun Avcu “ Kıymetli Gazeteci abimiz Remzi Hayta beyi yıllardır tanıyoruz. Her zaman takdir ettiğimiz sevdiğimiz saydığımız ve haberlerini sıklıkta takip ettiğimiz bir büyüğümüz. Kendisinin siyasi tecrübelerinden yararlanmak bize onur vermektedir. Bizlerde bu ziyarette özellikle il kadın kollarımız ile ilçe kadın kollarımızın çalışmalarını dile getirdik Malatya Flaş Haber’in BBP’sinin haberlerine etkinliklerine  her zaman yer vermekte değerli abimiz Remzi Hayta’ya il kadın kolları başkanlığı olarak teşekkür ediyorum sağolsunlar.”

BBP’si Battalgazi  İlçe Kadın Kolları Başkanı Aliye Aybar ise öncelikle güzel misafirperverliğinden dolayı değerli abimize teşekkür ederim.Her zaman yanımızda oluyor. Haberlerimize geniş yer veriyor bizlerde iadeyi ziyaret gerçekleştirdik :değerli abimize çalışmalarından başarılar dilerim “

Malatya Flaş Haber İmtiyaz Sahibi Remzi Hayta ise “ Öncelikle yapmış olduğunuz bu güzel ziyaretten ötürü çok teşekkür ederim. Siyaset gerçekten zor ve uzun bir yol,.Emek ister, zaman ister. Özellikle Değerli ablalarımız Parti çalışmalarından büyük fedakarlıklar yapıyorlar. Ailenizden çocuklarından fedakarlık yaparak saha çalışması yapıyorsunuz. Yaşı Partilerin omurgası Kadın kollarıdır. Bugün iktidar partisi 6 Milyon kadın üyesi ile 20 yıldır iktidarda yüzden sizlerin emekleri hiçbir zaman boş değildir. Çıkmış olduğunuz bu dava yolculuğunda başarılar dilerim .Allah emeklerinizi boşa çıkarmasın. Tekrar ziyaretten dolayı teşekkür ederim “ diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL