Özel Haber

BBP, Malatya’yı Çok Önemsiyor…( Remzi Hayta )

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Uğur Bulut, “2023 seçimlerinde Malatya’da oy patlaması yaşayacağımıza inanıyorum” dedi. BBP Malatya İl Teşkilatı bir yıldan kısa süre kalan genel seçimler öncesinde planlı,..

BBP, Malatya’yı Çok Önemsiyor…( Remzi Hayta )

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Uğur Bulut, “2023 seçimlerinde Malatya’da oy patlaması yaşayacağımıza inanıyorum” dedi.

BBP Malatya İl Teşkilatı bir yıldan kısa süre kalan genel seçimler öncesinde planlı, aktif ve etkili çalışmalarıyla gündem olmaya devam ediyor. Flaş Haber’e konuşan BBP Genel Başkan Yardımcısı Uğur Bulut,” Türkiye’de her seçim şüphesiz kendi içerisinde önemli ve kritik olmuştur ancak 2023 seçimlerini ayrı bir yerde tutmak gerekiyor. Bu seçimlerde BBP olarak büyük bir başarı elde etmek istiyoruz. Bu nedenle teşkilatlarımızın çalışmalarını yerinde görmek için de sık sık il ziyaretleri yapıyoruz. Malatya’ya çok önem verdiğimiz için daha fazla ziyaret ediyor, arkadaşlarımızın çalışmalarına destek olmaya gayret gösteriyorum. Malatya İl Teşkilatımız olsun,  Kadın Teşkilatımız olsun, Alperen Ocakları bünyesinde yer alan gençlerimiz olsun  hepsi büyük bir özveri ile çalışmaları sürdürüyorlar. Hepsine teşekkür etmek istiyorum” dedi.

BBP Malatya İl Başkanı Abdulvahap Karaman ise, ”Rahmetli Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’na layık olabilmek, emanetine sahip çıkabilmek adına il teşkilatımız bütün unsurları ile sahada özveri, azim ve inançla çalışıyor. Vatandaşlarımızın partimize olan ilgisi bir hayli yüksek. BBP Malatya İl Teşkilatı olarak rast gele yani gündemin akışına göre değil tam tersi planlı, disiplinli ve organize bir şekilde çalışıyoruz. Sadece seçim odaklı siyaset anlayışının halkta hem bıkkınlık yaratığını hem de netice vermediğini biliyoruz. Bu nedenle toplumun tüm kesimlerine temas eden, dertlerini dinleyen, sorunlara çözüm üreten parti politikalarımızı aktardığımız siyasi çalışmalara ağırlık veriyoruz. Bunun da meyvesini partimize dönük artan yoğun ilgiyle alıyoruz. İlk genel seçimlerde BBP olarak Malatya’da çok güzel neticeler alacağımızdan şüphemiz yok” ifadelerini kullandı.

Partiye üye sayılarında da artış olduğunu belirten İl Başkanı Karaman, ”Vatandaşlar, bizleri dinledikçe, samimiyetimizi gördükçe bu davaya omuz vermek adına gelip tamamen gönüllü bir şekilde üye de oluyorlar. Vatan, Bayrak ve Ezan aşkımız, yerli milli politikalarımız insanlarımızı etkiliyor. Bu kutlu dava, bu haklı dava büyüyerek yoluna devam ederken, her geçen gün gücümüze güç katan arkadaşlarımızla birlikte inancımız da kuvvetleniyor” dedi.

REMZİ HAYTA-ÖZEL HABER

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL