TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 306.563
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 59.187
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 273
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 52.104
Siyaset

BBP Akçadağ İlçe Başkanlığına Arif Koyun Seçildi

BBP Akçadağ ilçe kongresi gerçekleştirildi. Başkanlığa dana önce Atanan Arif Koyun ittifakla ilçe başkanlığına seçildi. Akçadağ Başpınar Sosyal Tesisin bahçesinde pandemi kurallarına uyularak yapılan kongrede Divan Başkanlığına Mustafa Turhan, Divan..

BBP Akçadağ İlçe Başkanlığına Arif Koyun Seçildi

BBP Akçadağ ilçe kongresi gerçekleştirildi. Başkanlığa dana önce Atanan Arif Koyun ittifakla ilçe başkanlığına seçildi.

Akçadağ Başpınar Sosyal Tesisin bahçesinde pandemi kurallarına uyularak yapılan kongrede Divan Başkanlığına Mustafa Turhan, Divan üyeliklerine, Mustafa Menge, Gülşen Gür ve Yalçın Arıca seçildi.

Oldukça ilgi gören Akçadağ BBP ilçe Kongresinde konuşan BBP İl Başkanı Ali Rıza Ulutaş, Bugün Akçadağ ilçe kongresini gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Akçadağ Her zaman Büyük Birlik Partisine büyük destek vermiş ve vermiş olduğu bu destekten dolayı da çok mutlu olduğumuzu belirtmek isterim. Ayrıca son yapılan Yerel seçimlerde Akçadağ ilçesinin Partimize göstermiş olduğu  teveccüh ve destekten dolayı  Akçadağlı Hemşerilerimize  teşekkür ediyor, gelecekte de bu desteğin artarak devam edeceğine yürekten inanıyoruz. Bu yapılan güzel kongrede birlik ve beraberliğimizi korumak adına  elimizden geleni yapacağız. Sayın Genel Başkanımız Mustafa Destici’nin selam ve muhabbetlerini iletiyorum sizlere “ diye belirtti.

BBP Akçadağ İlçe Başkanlığına seçilen Eğitimci-Arif Koyun ise Kongrede kendisineverilen destekten dolayı çok teşekkür ediyorum  diyerek “ Bugün den itibaren Akçadağ sorunlarının takipçisi olacağız olumlu ve yapıcı eleştirilerin içinde olacağız. BBP’sinin bir Aile ferdi olarak üzerimize düşen görevi en güzel şekilde yerine getireceğiz” dedi.

Yapılan Kongrenin Ardından BBP İl Başkanı Ali Rıza Ulukaş, İl Kadın Kolları Başkanı Gülşen Gür, Akçadağ BBP ilçe Başkanı Arif Koyun ve yönetim kurulu üyeleri Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan’a ziyarette bulundular.MALATYA FLAŞ HABER -ÖZEL

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL