Malatya

Battalgazi’de Cadde ve Sokaklar Yenileniyor

Battalgazi Belediyesi, bir yandan ilçe merkezindeki yolların bakım ve onarımını yaparak güzelleştirirken, diğer yandan mahallelerdeki eskimiş olan kaldırım taşlarını da yenileyerek modern bir görünüme kavuşturmaya devam ediyor. ‘Yol Hayattır, Yol..

Battalgazi’de Cadde ve Sokaklar Yenileniyor

Battalgazi Belediyesi, bir yandan ilçe merkezindeki yolların bakım ve onarımını yaparak güzelleştirirken, diğer yandan mahallelerdeki eskimiş olan kaldırım taşlarını da yenileyerek modern bir görünüme kavuşturmaya devam ediyor.

‘Yol Hayattır, Yol Medeniyettir’ düsturuyla ilçedeki çalışmalarını aralıksız sürdüren Battalgazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Battalgazi’nin dört bir tarafına ulaşımı kolaylaştırmak, araç ve yaya trafiğini akıcı hale getirmek için gerçekleştirdiği yol yapım, bakım-onarım ve kaldırım düzenleme çalışmalarını yoğun tempoda sürdürüyor. Mesai kavramı gözetmeksizin çalışmalarını sürdüren ekipler, vatandaşların yoğun olarak kullandığı Sarıcıoğlu Mahallesi’nde yaptığı kaldırım yenileme çalışmasıyla, mahalleyi modern bir görünüme kavuşturdu. Kısa sürede yenileme çalışmalarını tamamlayarak vatandaşların hizmetine sunan ekiplerin bu çalışmaları, mahalle sakinleri ve esnaflardan büyük takdir topladı. Yenileme çalışmalarını inceleyen Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

MUHTAR YÜCEL: “EKİPLER ÇALIŞMALARINI KISA SÜRE İÇİNDE TAMAMLADI”

KAHVECİ: “BAŞKANIMIZA VE EKİBİNE TEŞEKKÜRLER EDİYORUZ”

BAŞKAN GÜDER: “YENİLEME ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL