Yaşam

Başkentte intihar girişimi! Fendoğlu ikna etti – Video Haber

Ankara’da 10 katlı bir binanın çatışına çıkarak intihar teşebbüsünde bulunan şahsı Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu ikna ederek aşağı indirdi. Ankara’nın Çankaya ilçesi Balgat Mahallesi’nde Dostlar Sitesi’nde..

Başkentte intihar girişimi! Fendoğlu ikna etti – Video Haber

Ankara’da 10 katlı bir binanın çatışına çıkarak intihar teşebbüsünde bulunan şahsı Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu ikna ederek aşağı indirdi.

Ankara’nın Çankaya ilçesi Balgat Mahallesi’nde Dostlar Sitesi’nde 10 katlı bir binanın çatısına çıkan Ali A. İsimli şahıs intihar teşebbüsünde bulundu.

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ile 112 Acil Sağlık ekibi sevk edildi. Polis ekipleri ikna çabalarını yanıtsız bırakan Ali A. işsizlik ve ekonomik sıkıntılar yaşadığını ve bu sıkıntılarını çözmek için Malatya’dan Ankara’ya gittiğini fakat hiç kimseye sesini duyuramadığını belirtti. Durumu öğrenen Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, hemen olay yerine gitti.

10 katlı binanın çatısına kadar çıkan Fendoğlu, Ali A. ile konuşup ikna ederek aşağı indirdi. Daha sonra polis ekipleri tarafından gözaltına alınan Ali A. ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Ali A.’yı Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki makamında ağırlayan Fendoğlu, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı arayarak, iş konusunda yardımcı olunmasını rica etti.

Şahsı ikna edip intihardan vazgeçiren, iş probleminin çözümü için de yardımcı olan Fendoğlu Ali A.’yı Malatya’ya gönderdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL