Malatya

Başkan Şengönül:”Gazeteci arkadaşlarımız,milletimizin vicdanına ses olmaktadır.”

Ülkü Ocakları İl Başkanı Turgay Şengönül ,Dünya  Gazeteciler günü nedeniyle yayınladığı mesajında şunları söyledi. “Demokrasinin temel taşlarından olan,aydınlatıcı ve yol gösterici işlevi olan basın,haber alma özgürlüğünün en etkili aracıdır. Kamuoyunu..

Başkan Şengönül:”Gazeteci arkadaşlarımız,milletimizin vicdanına ses olmaktadır.”

Ülkü Ocakları İl Başkanı Turgay Şengönül ,Dünya  Gazeteciler günü nedeniyle yayınladığı mesajında şunları söyledi.

“Demokrasinin temel taşlarından olan,aydınlatıcı ve yol gösterici işlevi olan basın,haber alma özgürlüğünün en etkili aracıdır.

Kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsızlık, objektiflik,gibi değerleri içerisinde bulunduran önemli bir mesleği icra eden gazeteci arkadaşlarımız, vatandaşın en doğal hakkı olan zamanında doğru ve eksiksiz bilgi almalarını sağlayarak milletin vicdanına ses olmaktadır.

“Gazeteci arkadaşlarımız tüm takdiri hak etmektedir”

İlkeli ve dürüst haber anlayışı ile gecesini gündüzüne katan,Türk Demokrasisinin yanında saf tutan, kamuoyunun aydınlatılmasında önemli görevler yapan,bizlerin sesini milletimize ulaştıran, toplum yararını gözeten gazeteci arkadaşlarımız tüm takdiri hak etmektedir.

Başta MHP’nin Esenyurt’taki seçim irtibat bürosunun açılışı sırasında ateş açılması sonucu hayatını kaybeden Basın Şehidimiz Yusufiyeli Cengiz AKYILDIZ abimiz, olmak üzere görevi sırasında hayatını kaybeden basın çalışanlarımızı rahmetle anıyor, tüm basın mensuplarımızın Dünya Gazeteciler Gününü Kutluyorum.”

Turgay Şengönül
Ülkü Ocakkarı Malatya İl Başkanı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL