Siyaset

Başkan Samanlı:“İstiklal için birlik, istikbal için dirlik, kazanan Türkiye olacak.”

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı yaptığı yazılı açıklamada, Milliyetçi Hareket Partisi’nin 14 Mart 2021’de yapacağı 13.Olağan Büyük Kurultayında Sloganımız “İstiklal için birlik, istikbal için dirlik, kazanan Türkiye olacak.”olacaktır ..

Başkan Samanlı:“İstiklal için birlik, istikbal için dirlik, kazanan Türkiye olacak.”

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı yaptığı yazılı açıklamada, Milliyetçi Hareket Partisi’nin 14 Mart 2021’de yapacağı 13.Olağan Büyük Kurultayında Sloganımız “İstiklal için birlik, istikbal için dirlik, kazanan Türkiye olacak.”olacaktır  dedi.
MHP İl Başkanı Mesut Samanlı ,Çağrımız zamanlar üstü bir kavrayış ve kader ortaklığının özetidir diyerek yaptığı yazılı açıklamada şyöyle konuştu.

“13.Olağan Büyük Kurultayı’mıza giden süreçte, Siyasi Partiler Kanununa uygun olacak şekilde yapılması lazım gelen il ve ilçe kongrelerimiz 9 Ağustos 2020 tarihinde Samsun’un İlkadım ilçesiyle birlikte başlayacaktır.

Bu kurultayımız Milliyetçi Hareket Partisi’ni 2023’e ulaştıracak kadro, siyaset ve programın belirlenmesini de sağlayacaktır.

Yolumuz uzun, zahmetli ve çetindir.

Yardımcımız Allah, ilham ve irademizin yol başçısı büyük Türk milletidir.

‌MHP Malatya İl başkanlığı olarak bizler de sorumluluk duygusuyla ve dava ruhuyla hareket ederek, Ağustos ayı içerisinde il ve ilçe kongrelerimizi gerçekleştirerek Malatya ilimiz de partimizi temsil edecek kadroların seçilmesiyle ile kutlu mücadelemize devam edeceğiz.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

MHP MALATYA İL BAŞKANI
MESUT SAMANLI

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL