Malatya Siyaset

Başkan Samanlı, Yaralıları Hastanede Ziyaret Etti

MHP Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı yazılı olarak yaptığı açıklamada, “Malatyamızın Battalgazi ilçesinde kemerköprü mevkiinde iki yük treninin kafa kafaya çarpışması sonucu 2 vatandaşımız hayatını kaybetmiş 4 vatandaşımız ise yaralanmıştır…

Başkan Samanlı, Yaralıları Hastanede Ziyaret Etti

MHP Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı yazılı olarak yaptığı açıklamada, “Malatyamızın Battalgazi ilçesinde kemerköprü mevkiinde iki yük treninin kafa kafaya çarpışması sonucu 2 vatandaşımız hayatını kaybetmiş 4 vatandaşımız ise yaralanmıştır. Gerçekleşen bu kaza bizleri derinden üzmüştür. Öncelikle hayatını kaybeden vatandaşlarımızın ailelerine ve bütün TCDD çalışanlarına taziye dileklerimi iletiyorum. Yine yaralanarak çeşitli hastanelerde tedavi altına alınan yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Rabbim tez zamanda sağlıklarına kavuşmayı nasip etsin inşallah.
Bir daha böyle elim bir kazanın tekrar etmemesini temenni ediyoruz. Kazanın sebeplerinin tez zaman da tespit edilerek gereken tedbirlerin bir an önce alınmasını diliyoruz.
Bu elim kazanın gerçekleşmesinde ihmali olan sorumluların biran evvel tespit edilerek gereken adli işlemlerin gerçekleşmesini temenni ediyoruz.
Gerçekleşen bu elim kazada yaralanarak Turgut Özal Tıp Merkezinde tedavi altına alınan yaralılarımızı ziyaret edip geçmiş olsun dileklerimizi ileterek TBMM çalışmaları nedeniyle Ankarada bulunan milletvekilimiz Mehmet Fendoğlunuda telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerini kendilerine iletti.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Windows Firewall

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL