TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 228.192
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 13.029
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 232
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 35.167
Güncel

Başkan Samanlı ” Türk Milliyetçiliği bizim özümüzdür, kimliğimizdir.”

MHP İl Başkanı Mesut Samanlı 3 Mayıs Milliyetçiler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan Samanlı Mesajında çok anlamlı ifadeler kullanırken , “Türk Milliyetçiliği bizim özümüzdür, kimliğimizdir. Biz bu kimliği atalarımız..

Başkan Samanlı ” Türk Milliyetçiliği bizim özümüzdür, kimliğimizdir.”

MHP İl Başkanı Mesut Samanlı 3 Mayıs Milliyetçiler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan Samanlı Mesajında çok anlamlı ifadeler kullanırken , “Türk Milliyetçiliği bizim özümüzdür, kimliğimizdir. Biz bu kimliği atalarımız Bilge Kağan’dan, Teoman Han’dan, Atilla’dan, Alp Er Tunga’dan, Fatih’ten, Kanuni’den, Atatürk’ten alıyoruz. ”

MHP İl Başkanı yayınladığı yazılı mesajında 3 Mayıs Milliyetçiler günü nedeniyle şöyle konuştu

“Atsız Atamız Hüseyin Nihal Atsız, yolumuzu aydınlatırken; “Türkçülük bir fikir olduğu kadar da bir inançtır. İnanç olduğu için de tartışmasız, tenkitsiz kabul olunur. Onun tartışılacak ve tenkit olunacak tarafı temeli, esası değil; ayrıntılarıdır.” der.

Bu gün bizler için oldukça anlamlı bir gündür. Yüzyıllardır var olan Milliyetçilik ateşinin harlandığı ve bir bayram günü olarak taçlandırıldığı gündür. Bu uğurda çok büyük kavgalar verilmiş, çok kan akmış ve çok yaş dökülmüştür.

Türk Milliyetçiliği bizim özümüzdür, kimliğimizdir. Biz bu kimliği atalarımız Bilge Kağan’dan, Teoman Han’dan, Atilla’dan, Alp Er Tunga’dan, Fatih’ten, Kanuni’den, Atatürk’ten alıyoruz. Bu yola ömrünü adamış ve bileği ile imanının gücünü birleştirip tüm dünyaya kafa tutmuş Alparslan Türkeş’ten alıyoruz, ömrünü Milliyetçi Hareket Partisi’ne adamış ve Milli Şuur meşalesini bir an olsun elinden düşürmemiş, bizlere dosdoğru bir rota çizmiş Türkmen Beyimiz Devlet Bahçeli’den alıyoruz. Bu uğurda sürgünden sürgüne gönderilmiş ve içine en ufak bir korku ve vazgeçiş düşmemiş Atsız Ata’dan alıyoruz.

Biz; bir an olsun yolundan şaşmayan Türk Milliyetçileri’nin, bir an olsun yolundan vazgeçmeyecek olan nesliyiz. Bu hissiyat ile büyütülmüş; çocuklarını da bu hissiyat ile büyüten Türk Milliyetçileriyiz. Unutmayınız ki; Milliyetçilik bir adanmışlıktır, bir inanmışlıktır. Emek vermekle ve cefasına talip olmakla var olmaya devam edecek bir düşünme ve yaşayış şeklidir. Sayın Hemşehrilerim, yurdumuzun her köşesinde sevinçle kutlanan 3 Mayıs Milliyetçiler Gününüz kutlu olsun. Bu coşkuyu ilelebet yaşatmak temennisiyle…
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL