TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 125.716
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 9.193
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 71
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 8.938
Siyaset

Başkan Samanlı “Tüm  Malatyalı Hemşehrilerimizi Bir Çayımızı İçmeye Bekleriz”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı,“Göreve atandığımız günden itibaren Malatya’mız ve Ülkücü Hareket için durmadan çalıştık, ‘Halka hizmet Hakk’a hizmettir’ anlayışıyla doğru bildiğimiz yoldan bir an olsun..

Başkan Samanlı “Tüm  Malatyalı Hemşehrilerimizi Bir Çayımızı İçmeye Bekleriz”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı,“Göreve atandığımız günden itibaren Malatya’mız ve Ülkücü Hareket için durmadan çalıştık, ‘Halka hizmet Hakk’a hizmettir’ anlayışıyla doğru bildiğimiz yoldan bir an olsun ayrılmadık” dedi

DURMADAN, YORULMADAN ÇALIŞTIK.

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanlığı yönetimine gelişimizin birinci yılını doldurmuş bulunmaktayız. Bu bir yıllık süre zaafında şahsım ve yönetimdeki değerli arkadaşlarım durmadan, yorulmadan çalıştık. Göreve atandığımız günden itibaren Malatya’mız ve Milliyetçi Ülkücü Hareket için durmadan çalıştık. Zorlu salgın şartlarına rağmen Malatyalı hemşehrilerimizle aramıza mesafe koymadık. Partimize ziyaretimize gelen kimseyi geri çevirmedik, davet eden kimseyi kırmamak adına davetine icabet ettik. Hizmet uğruna her şeyi göze alarak çıktığımız bu yolda; hala aynı tempo ile ilerlemekteyiz. Amacımız hemşehrilerimize faydalı olabilmek ve onların derdine derman olabilmektir.

YAPILMASI GEREKENLERİ CANLA BAŞLA YAPTIK

Memleketimiz için yapılması gereken her ne varsa canla başla yaptık. Her yerde en iyi şekilde partimizi ve güzel Malatya’mızı temsil etme gayretini gösterdik. Vatandaşımızın iyi gününde yanında bulunduk, kötü ve zor gününde de acısını ve müşküllerini paylaştık. Sokağa çıktığımız zaman hemşerilerimizin bizlere karşı gösterdiği yakınlıktan ve güler yüzden anlıyoruz ki, doğru yoldayız. Bizler bu yakınlığı ve güler yüzleri gördükçe çalışma azmimizin de arttığını hissediyoruz. Bu samimiyetinden ötürü vatandaşımıza karşı ayrıca müteşekkiriz. Partimizin çizgisinden bir an olsun ödün vermeden; milliyetçiliğimize, inancımıza, halkımıza edilen hiçbir sözü cevapsız bırakmadık. Hiç kimse memleketimize yapılan aksi bir hareketin, söylenmiş kötü bir sözün, yakıştırılmış çirkin bir sıfatın karşısında durmadığımızı iddia edemez. Çünkü bizler, memleketimizin düzen, huzur ve refahına karşı olan ne varsa karşısında dimdik durmayı kendimize ilke edindik. Şimdiye kadar yapılmış herhangi bir haksızlığa karşı tavrımız ne olduysa, bundan sonraki tavrımız da misliyle aynı olacaktır. Kurulan tüm kumpasların ve kirli oyunların karşısında olmak sadece boynumuzun borcu değil; teşkilatımızın da temel ilkesi olmuştur.

BİR ÇAYIMIZI İÇMEYE BEKLERİZ.

Şimdiye kadar herhangi bir sebeple yolu partimize düşmemiş tüm Malatyalı hemşehrilerimizi her zaman bir çayımızı içmeye bekleriz. Vatandaşımızın bizi yakından tanıması en samimi isteğimiz, en halis arzumuzdur. Bu bağlamda gerek şahsım gerekse yönetimimiz; tüm vatandaşlarımızı tanışmaya ve istişare etmeye bekleriz. Şunun bilincindeyiz daha yapacak çok işimiz, ulaşacak çok insanımız var.Herhangi bir nedenden partimize küsmüş kırılmış kim varsa onlara çağrımız yuvalarına biran önce dönmeleridir

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL