TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 138.018
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 11.520
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 65
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 7.191
Özel Haber

Başkan Ali Kazgan Mahalle Gezilerini Aralıksız Sürdürüyor

Akçadağ’ın sevilen ve çalışkan Belediye Başkanı Ali Kazgan ve Ekibi Mahalle ziyaretlerini aralıksız olarak sürdürüyor. Sorunları yerinde görmek ve yerinde çözüm bulmak amacıyla Beraberinde Akçada Belediye Başkan Yardımcısı, Eyüp Işık, ..

Başkan Ali Kazgan Mahalle Gezilerini Aralıksız Sürdürüyor

Akçadağ’ın sevilen ve çalışkan Belediye Başkanı Ali Kazgan ve Ekibi Mahalle ziyaretlerini aralıksız olarak sürdürüyor.

Sorunları yerinde görmek ve yerinde çözüm bulmak amacıyla Beraberinde Akçada Belediye Başkan Yardımcısı, Eyüp Işık,  Mustafa Turhan ve Mustafa Menge ile birlikte  Akçadağ’ın Esenler, Aşağı Örüşkü ve Yukarı Örüşkü Mahallelerini ziyaret  edip Mahalle muhtarlarından ve Mahalle sakinlerinden sorunları dinledi yapılan çalışmalarını yerinde inceledi.

Oldukça büyük ilgi ile karşılanan Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan ve Ekibi ilk önce Aşağı Esenler Mahallesinde  Memik Aslan’ın evine konuk oldu ve Aşağı Esenler Mahallesinde yapılan çalışmaları denetledi ve yapılması istenen sorunları dinledi.

Başkan Kazgan ve Ekibi daha sonra Yukarı Esenler Mahallesinde   Muhtar  Erhan Demir’in evine konuk oldu. Esenler’de sokaklara döşenen parke yolları denetleyen Başkan Kazgan, çocukların Park istiyoruz sözlerine cevapsız kalmadı ve talimat vererek Esenler’e park yapılması talimatını verdi.

Başkan Ali Kazgan daha sonra Aşağı Örüşkü Mahallesinde  Muhtar Bekir Kınık ile Yukarı Örüşkü Köyünde  Necmettin Korkmaz’ın evlerine konuk oldu.

Burada büyük ilgi ile karşılanan Başkan Ali Kazgan, Mahallenin öncelikle yol sorunlarını çözdüklerini ve eksik olan yerlerinde en kısa zamanda yapılacağını belirterek “ Biz Akçadağ Belediyesi olarak  Mahallelerimize güzel hizmetler gerçekleştirmek için gece ve gündüz çalışıyoruz. Bugün buralara gelerek hem yapılan çalışmaları yerinde görmek hemde varsa sorunları birinci ağızdan dinlemek istedik. Tüm kısıtlı imkanlarımızla  Belediye olarak güzel hizmetler yapıyoruz bunları sizlerden aldığımız güç ve sizlerin destekleri ile başarıyoruz.Bize güvenen bize inanan bize oy veren veya vermeyen tüm Mahalle  sakinlerimize hizmet etmek bizim boynumuzun borcu. Daha yapacak çok işimiz var .Ancak pandemi nedeniyle elbette hizmetlerde sıkıntılar yaşanıyor bunuda sizlerin anlayışla karşılayacağınızı ümit ediyorum. İnşallah sağlık ve güzel günlerde daha güzel projelere imzalar atacağız “ dedi.

Üç Mahalle muhtarı ile Akçadağ Belediyesinin hizmetlerinden oldukça menmun olduklarını belirterek Başkan Ali Kazgan ve Ekibine teşekkür ettiler.,

MALATYA FLAŞ HABER-ÖZEL

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL