Özel Haber

Başkan Leventoğlu’ndan Kayısı Üreticilerine Davet

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla açılışı yapılacak olan Kayısı Lisanslı Depoculuk törenine kayısı üreticilerinin de katılım göstermesi için Akçadağ Dayanışma Derneği Başkanı Cahit Levenoğlu’dan flaş çağrı geldi. Kayısı üreticilerinin hep..

Başkan Leventoğlu’ndan Kayısı Üreticilerine Davet

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla açılışı yapılacak olan Kayısı Lisanslı Depoculuk törenine kayısı üreticilerinin de katılım göstermesi için Akçadağ Dayanışma Derneği Başkanı Cahit Levenoğlu’dan flaş çağrı geldi.

Kayısı üreticilerinin hep yanında yer alan Cahit Zafer Leventoğlu, sosyal medya hesabından yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi,

“Üretici arkadaşlar lisanslı depo açılışına biz esnaflar davet edildik. Lisanslı depoculuğun gerçek sahibi olan üreticilerin davet edilip edilmediğini bilmiyorum.

Fakat sizlerin fahri temsilci olarak bu açılışa biz üreticilerin mutlaka katılım sağlayarak TMO’ya sahip çıktığımızı göstermemiz lazım. TMO biz üreticilerin desteği ile yaşayacak.

Saat 15.00’da 3. OSB’de faaliyet gösteren Kuru Kayısı Lisanslı deponun resmi açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılacak.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL