Özel Haber

Başkan Keskin, fırınları denetledi, Ekmek pişirdi

ESOB Başkanı Şevket Keskin, Vatandaşın en temel ihtiyaçlarından biri olan Ekmek yapan fırınları gezdi, denetlemelerde bulundu sonra ise Yufka ekmeğini pişirdi. Kimsenin Vatandaşı kandırmasına izin vermediklerini ve bundan sonra da..

Başkan Keskin, fırınları denetledi, Ekmek pişirdi

ESOB Başkanı Şevket Keskin, Vatandaşın en temel ihtiyaçlarından biri olan Ekmek yapan fırınları gezdi, denetlemelerde bulundu sonra ise Yufka ekmeğini pişirdi.

Kimsenin Vatandaşı kandırmasına izin vermediklerini ve bundan sonra da vermeyeceklerini belirten ESOB Başkanı Şevket Keskin, ”Vatandaşın en büyük temel ihtiyacı ekmek. Vatandaşımız ne yediğini hangi unla yapıldığını bilmeli. 200 gr ekmeğin fiyatı 1.250 kuruştur .Bunun için gramajlara dikkat edilecek . Bu kurallara uyulacak uymayan esnafımız olursa da  onlara da cezai  işlem yapılır. Vatandaşın ekmeğini çalanların gözünün yaşına bakmayız.” dedi

Başkan Keskin , Fırıncılar Odasının zam yapma yetkisi olmadığını bunu defalarca belirtmemize rağmen anladı ama inşallah bir gün anlar. Zam Yapma Yetkisi Esnaf Odaları ile Büyükşehir kararı ve Valilik onayı ile olur. Biz hiç kimsenin zarar görmesini istemiyoruz. Arkadaşlarımız umarım bu yanlıştan bir an önce dönerler” diye belirtti.

REMZİ HAYTA-ÖZEL HABER

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL