TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 125.716
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 9.193
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 71
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 8.938
Özel Haber

Başkan Kazgan Esnafın Sorunları Dinledi Projelerini Anlattı

Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan,  Akçadağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Fatih Şahin ve Battal Yardımcı ile yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti ve  Akçadağ Esnafının sorunlarını dinledi. Akçadağ Belediye Başkanı..

Başkan Kazgan Esnafın Sorunları Dinledi Projelerini Anlattı

Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan,  Akçadağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Fatih Şahin ve Battal Yardımcı ile yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti ve  Akçadağ Esnafının sorunlarını dinledi.

Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan Esnaf ve Sanatkarlar Odasına yaptığı ziyaretle ilgili  olarak” Biz Akçadağ Belediyesi olarak Esnafımızın yanındayız. Üzerimize düşen görevi yaparız. Ancak Pandemi nedeniyle Esnaf arkadaşlarımızın zor günler geçirdiğini biliyoruz. İnşallah bu sıkıntılar en kısa zamanda atlatacağız. Biz Akçadağ Belediyesi olarak hazırladığımız projeleri bu yıl hayata geçirmek için canla başla ekip ruhu ile çalışıyoruz. Sizlerden alacağız güç bizlere büyük moral verecektir “dedi

Akçadağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Fatih Şahin ise Kendilerini ziyarete gelen  Başkan Ali Kazgan’ın Akçadağ esnafına göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederiz.Bizde sorunlarımızı ilettik,.Sayın Başkanımızda Akçadağ ilçesine yapacağı projelerden bahsetti.Güzel bir ziyaret oldu .Başkanımızın bizleri ziyareti mutlu etti.çok teşekkür ediyoruz bizlerin sorunlarını dinlediği için.”

MALATYA FLAŞ HABER-ÖZEL

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL