Siyaset Video Galeri

Başkan İlhan: ”Battalgazi’nin Sorunlarının Takipçisiyiz” – Video Haber

MHP Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan Basın mensuplarıyla kahvaltılı programda bir araya geldi. MHP Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan kahvaltı programı sırasında yapmış olduğu konuşmada, “Milliyetçi Hareket Partisi Battalgazi İlçe..

MHP Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan Basın mensuplarıyla kahvaltılı programda bir araya geldi.
MHP Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan kahvaltı programı sırasında yapmış olduğu konuşmada, “Milliyetçi Hareket Partisi Battalgazi İlçe başkanlığımızın düzenlemiş olduğu kahvaltı ve sohbet programında bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyorum. Bu programı erken tertip etmeyi planlıyorduk ancak dünyayı kasıp kavuran salgından dolayı programı bu güne ertelemek zorunda kaldık. Salgın sürecinde teşkilat mensuplarımızın ve halkımızın yanında olmaya çalıştık. Süreci çok iyi bir şekilde yürüten sağlık çalışanlarımızdan tutunda Vefa gruplarında görev alan polis, asker, öğretmen ve imamlarımızı kutluyorum çünkü bu süreçte çok güzel bir birliktelik örneği sergileyerek ne kadar büyük bir aile olduğumuzu dünya kamuoyuna göstermiş oldular.
Battalgazi teşkilatı olarak basın bizim için çok önemli bir kurumdur. Çünkü çalışmalarımızı topluma doğru ve zamanında ulaştırma açısından basın elzem bir noktadadır. Ülkemizde doğu ile batıyı birleştiren makas konumundaki bir bölgede yaşıyoruz. Her gelen yöneticimiz buraya bir tuğla koymanın gayretinde oldu, memleketimizin daha güzel gelişmelere yön verebilmesi için bizler elimizden gelen gayreti sarf edeceğiz. İlçemizin daha yaşanabilir bir memleket haline gelmesi için teşkilatımız ve ekibimizle birlikte başarı kaydedeceğimizi umuyorum.
Yerel siyaset açısından
Bizim için önemli olan milli meselelerde uzlaşmanın olmasıdır. Milli meselelerde, bekaya yönelik davranışlarda birlikte olmakta yarar vardır.
Bundan böyle elimizden geldiğince, gücümüz yettiğince, dilimiz döndüğünce, Battalgazili hemşehrimizin haklarının takipçisi olacağız. Kültür-sanat, bilim, eğitim, sosyal, spor ve kadınlarımıza yönelik organizasyon ve aktivitelerle aktif bir şekilde faaliyetlerimizi sürdürmeyi hedefliyoruz. Bu süreçte sizlerin bizlere katkıları yatsınamaz ölçüde büyük olacağını düşünüyorum. Tekrar hepiniz hoş geldiniz sefalar getirdiniz” dedi.
Program sonunda MHP Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan basın mensuplarından gelen sorularıda yanıtladı.

ARSLANTEPE
Aslantepe’nin UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer alması gerektiğini belirten Başkan İlhan, “Aslantepe’nin turizmden hakkı olan payı alabilmesi için gerekli çalışmaların yapıldığına inanıyorum. Battalgazide bulunan tarihi mekanların ayağa kaldırılmasında önemli katkıları olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan’a teşekkür ediyorum. Battalgazi İlçesi Belediye Başkanımız Osman Güder’in de tarihi eserlerle ilgili çalışmalarının olduğunu biliyoruz” şeklinde konuştu.

CUMHUR İTTİFAKI 
Bir basın mensubunun Cumhur İttifakı ile ilgili sorusuna gayet uyum içerisinde çalışmalarını sürdürdüklerini açıkladı.
Program sonunda Malatya’nın duayen gazetecilerinden Yaşar Karaaslan’a sürpriz doğum günü partisi düzenlendi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL