Malatya

Başkan Gürkan’dan Kazancıoğlu’na Ziyaret

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan,TCDD Taşımacılık A.Ş Genel Müdür Yardımcısı hemşehrimiz Fikret Şinasi Kazancıoğlu’nu ziyaret etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan TCDD Genel Müdür Yardımcığı görevine atanan  Fikret Şinasi..

Başkan Gürkan’dan Kazancıoğlu’na Ziyaret

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan,TCDD Taşımacılık A.Ş Genel Müdür Yardımcısı hemşehrimiz Fikret Şinasi Kazancıoğlu’nu ziyaret etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan TCDD Genel Müdür Yardımcığı görevine atanan  Fikret Şinasi Kazancıoğlu’nu ziyaret edip hem hayırlı olsun ziyaretinde bulundu hemde geçtiğimiz günlerde meydana gelen Tren Kazası ile ilgili olarak Başsağlığı dileğinde bulundu.

Beraberinde MASKİ Genel Müdürü Yaşar Karataş ve Genel Sekreter Yardımcıları ile ziyaret gerçekleştiren Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ziyaretle ilgili olarak Malatya’mız ile alakalı istişarelerde bulunduk. Kendilerine misafir perverliği için teşekkür ediyorum. dedi

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın ziyaretinden oldukça mutlu olduğunu belirten TCDD Taşımacılık A.Ş Genel Müdür Yardımcısı hemşehrimiz Fikret Şinasi Kazancıoğlu ise “Ziyaretten dolayı  mutluluk duyduk Malatyamızla ilgili olarak yapılması gereken işler konusunda bilgi alış verişinde bulunduk ” dedi

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL