1100
Özel Haber

Başkan Gürkan Milletvekili Adaylığı konusunda konuştu

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, 2023 Genel seçimlerinde milletvekili adayı olmayı düşünmediğini açıkladı. Malatya’da koca bir şehir efsanesi yerle yeksan oldu. Bizler Flaş Haber olarak her defasında Malatya Büyükşehir..

Başkan Gürkan Milletvekili Adaylığı konusunda konuştu

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, 2023 Genel seçimlerinde milletvekili adayı olmayı düşünmediğini açıkladı.

Malatya’da koca bir şehir efsanesi yerle yeksan oldu. Bizler Flaş Haber olarak her defasında Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın, Belediye Başkanlığı görevini büyük bir sevgi ve istekle yaptığını, günümüz şatlarında fazlasıyla icracı olan bu makamı bırakıp yeni sistemle birlikte değerini yitiren milletvekilliğini istemeyeceğini yazıp çizmiştik fakat bunun aksini iddia eden geniş bir kesim vardı. Nihayetinde Gürkan Başkan’a katılmış olduğu bir programda milletvekili adayı olup olmayacağı sorulduğunda, “Yoluma belediye başkanı olarak devam edeceğim. Bu görevi vatandaşlarımızdan 5 yıllığına aldık. Bu süre içerisinde vatandaşlarımıza en güzel şekilde hizmet etme çabası içerisinde olacağım” diyerek genel seçimlerde adaylık tartışmalarına noktayı koymuş oldu.

MALATYA FLAŞ HABER-ÖZEL

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL