02 Aralık 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 180.312
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 30.110
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 190
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.593
Malatya

Başkan Gürkan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Park Makamda Ağırladı

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Park Makam ’da ağırladı. Erdoğan’ın onuruna verilen akşam yemeğine bakanlar, milletvekilleri ve protokol üyeleri katıldı. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip..

Başkan Gürkan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Park Makamda Ağırladı

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Park Makam ’da ağırladı. Erdoğan’ın onuruna verilen akşam yemeğine bakanlar, milletvekilleri ve protokol üyeleri katıldı.

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimize gerçekleştirdikleri ziyaretler sonrasında akşam yemeği için Malatya Büyükşehir Belediyesi Park Makam’a geçildi. Erdoğan’ın onuruna verilen akşam yemeğine bakanlar ve vekiller düzeyinde bir katılım gerçekleşti. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Malatya ziyaretlerinden memnun kaldığını belirten Başkan Gürkan, “Gelecek nesillere daha iyi bir Malatya bırakmak için hazırlamış olduğumuz projelerimizi bir bir hayata geçirmekteyiz. Malatya’yı mazisin layık, istikbale hazırlıyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak, Malatya’nın yıllardır bekleyen sorunlarına görev süremiz içerisinde neşter vurarak sorunları ortadan kaldırıyoruz. Cumhurbaşkanımız ziyaretleri sırasında şehrimizde gördüğü birlik beraberlik tablosundan memnun kaldı. Kendisi gösterilen ilgi ve misafirperverlikten dolayı şehrimize teşekkür etti.” dedi.  Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan projeler hakkında da bilgiler aktaran Başkan Gürkan, “Malatya Büyükşehir Belediyesi olarak yapmış olduğumuz hizmet ve yatırımların yanında sosyal belediyecilikle vatandaşlarımızın gönlüne dokunan hizmetler üretmenin gayreti içerisindeyiz” ifadeleri kullandı. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan Park Makam çıkışında kendisini bekleyen vatandaşları selamladı. Cumhurbaşkanlığı otobüsüne binen Erdoğan, yol boyu kendisini selamlayan Malatyalılara çeşitli hediyeler verdi. Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte havalimanına geçerek, uğurlama törenine katıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL