Özel Haber

Başkan Fevzi Şahin, “Eğitimcilerimizin Hakkını Koruyacağız”

Türk Eğitim Sen Malatya Şubesi Başkanı Fevzi Şahin, önümüzdeki hafta banka promosyon ihalesinin düzenleceğini duyurarak beklentiler karşılanmazsa eylem planımız hazır çıkışında bulundu. Geçen yılın sonunda bankaların ödenekleri azaldığı için birçok..

Başkan Fevzi Şahin, “Eğitimcilerimizin Hakkını Koruyacağız”

Türk Eğitim Sen Malatya Şubesi Başkanı Fevzi Şahin, önümüzdeki hafta banka promosyon ihalesinin düzenleceğini duyurarak beklentiler karşılanmazsa eylem planımız hazır çıkışında bulundu.
Geçen yılın sonunda bankaların ödenekleri azaldığı için birçok il banka promosyon anlaşmaları 2023 yılına ertelendi fakat yeni yılla birlikte adeta bankalar aralarında anlaşmışçasına memurlara komik rakamlar teklif etmeye başladılar. Malatya Milli Eğitim Müdürlüğünün Banka Promosyon İhalesi süreci hakkında bir duyuru yayınlayan Türk Eğitim Sen Malatya Şubesi Başkanı Fevzi Şahin mevcut maaş alınan bankanın samimiyetsiz tutumuna tepki göstererek, ” İhale sürecinde eğitimci arkadaşların beklentilerini karşılayacak bir teklif masaya gelmezse eylem planımızı açıklayacağız. Sonuna kadar bu sürecin takipçisi olacağız” dedi.
Adım adım Malatya’da yetkili sendika olma yolunda ilerleyen ve eğitimcilerin her fırsatta haklı taleplerini en üst perdeden dile getiren Türk Eğitim Sen Malatya Şubesi Başkanı Fevzi Şahin’i, banka promosyon ihalesi ile ilgili şu açıklamayı yaptı,”

 

MALATYA FLAŞ HABER- ÖZEL

YORUMLAR (2)

  1. Ahmet diyorki:

    Malatyada sendikacılık işini bu adam biliyor. Tatlı dili, güler yüzü, derin bilgisi ve ekibi ile göz dolduruyor. Helal olsun Fevzi hocam

  2. Ahmet diyorki:

    Bu adam sendikacılığı biliyor. Kültürü, çalışkanlığı, bilgisi ve ekibi ile göz dolduruyor. Helal sana Fevzi hocam

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL