TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 306.563
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 59.187
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 273
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 52.104
Malatya

Başkan Evren “Her zaman Devletimizin Hükümetimizin yanındayız”

Malatya Esnaf Ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı – Bölge Birliği Başkan Vekili – Ankara TESKOMB Denetim Kurulu Üyesi Ali Evren 104 Emekli  amiralin yaptığı olduğu  bildiri ile ilgili olarak..

Başkan Evren “Her zaman Devletimizin Hükümetimizin yanındayız”

Malatya Esnaf Ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı – Bölge Birliği Başkan Vekili – Ankara TESKOMB Denetim Kurulu Üyesi Ali Evren 104 Emekli  amiralin yaptığı olduğu  bildiri ile ilgili olarak “Artık karşınızda eski Türkiye yok. bildirileriniz, vesayetleriniz, darbeleriniz bu millete sökmez” dedi

Başkan Ali Evren Yaptığı açıklamada bildiriyi ile ilgili olarak sert açıklamasında şunları söyledi :

“104 emekli amiralin yapmış olduğu bu anti demokratik bildiriyi kınıyorum. Artık karşınızda eski Türkiye yok. bildirileriniz, vesayetleriniz, darbeleriniz bu millete sökmez. Esnaf teşkilatı olarak ülkemizin bayrağı, bağımsızlığı için her zaman devletimizin hükümetimizin yanındayız.

12 Eylül Darbe ’sinde sağ-sol ile sokak olayları, 28 Şubat Post-Modern Darbesi’nde irtica, 27 Nisan E-Muhtırasında gericilik 15 Temmuz da Fetö darbesi, Şimdi de 104 emekli amiralin bildirisinin gerekçesi Montrö. hepsinin özünde milli iradeyi hedef alarak Darbecilik var.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL