TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 306.563
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 59.187
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 273
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 52.104
Ekonomi

Başkan Evren “ Esnaf Ödeme Sıkıntısı Çekiyor “

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı – Bölge Birliği Başkan Vekili – Ankara TESKOMB Denetim Kurulu Ali Evren, Sanayi sitesinin esnaflarını gezerek sorunları dinledi. Başkan Evren esnaflarla yaptığımız..

Başkan Evren “ Esnaf Ödeme Sıkıntısı Çekiyor “

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı – Bölge Birliği Başkan Vekili – Ankara TESKOMB Denetim Kurulu Ali Evren, Sanayi sitesinin esnaflarını gezerek sorunları dinledi. Başkan Evren esnaflarla yaptığımız görüşmelerde Sanayi sitesindeki esnaf ve sanatkarlarımıza yaptığımız ziyarette, esnaflarımızın hammadde fiyatlarındaki artış, iş hacminin düşmesi, çırak, kalfa ve ara eleman bulunamaması çek,senet,kredi kartlarında ve bankalarda çekilen kredilerde ödeme zorluğu yaşadıklarını dile getirdiler.” Bu konuda Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet kooperatifi olarak üzerimize düşen sorumluğu yerine getirmek çalışıyoruz. Esnafımızın ödeme sıkıntısı çektiğini özellikle  acil sicil affın çıkarılması gerektiğini söyledi.

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı – Bölge Birliği Başkan Vekili – Ankara TESKOMB Denetim Kurulu Ali Evren ziyaretle ilgili olarak daha sonra şunları söyledi:

“Sanayi sitesindeki esnaf ve sanatkarlarımıza yaptığımız ziyarette, esnaflarımızın hammadde fiyatlarındaki artış, iş hacminin düşmesi, çırak, kalfa ve ara eleman bulunamaması çek,senet,kredi kartlarında ve bankalarda çekilen kredilerde ödeme zorluğu yaşadıklarını dile getirdiler.

Sanayi esnaflarından Mutluoğlu Kapı Pencere yeni teknoloji ve makinalarla kurmuş olduğu yeni iş yerinin açılışını yaptık. Hayırlı ve bereketli bol kazançlar dilerim. Yeni göreve gelen Mobilyacılar Esnaf Odası başkanı Murat DİLEK’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL